Dokonalí sousedé

Dokonalí sousedé https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455130/bmid_dokonali-sousede-bXF-455130.jpeg 3 75 75

Byli to takoví milí lidé. Než se začaly dít věci... Helen se přestěhovala do Německa za svým mužem Garym, který vyučuje na mezinárodní škole. Měl to být start nového, lepšího života. A zpočátku to tak i vypadalo: všichni sousedé byli velmi milí, vstřícní, inspirativní. Jenomže pak se začnou dít nevysvětlitelné věci. Gary se začne chovat podivně. A vzápětí udeří skutečná tragédie. V Helen pozvolna klíčí obavy a po nedlouhé době si uvědomí, že její dokonalí sousedé jsou zřejmě schopni úplně všeho...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The Perfect Neighbours , 2017

Šebestová3
16.12.2020 2 z 5

Na začátku knihy mi připadly všechny postavy a jejich osudy taaak strašně divné...a po přečtení, mi přišli divní pořád...a i když ta zápletka by byla nebyla zlá, v takovéto koncentraci magorů, psychopatů a úchylů na metr čtvereční to bylo dost přitažený za vlasy. Nejlíp to vystihuje věta hlavní hrdinky: " Copak v téhle čtvrti nežije aspoň jeden člověk, který by nebyl zločinec?" :-D

Petronela16
21.10.2020 2 z 5

Poviem pravdu, že som čakala od tejto knihy teda oveľa viac.Niežeby bola úplne na figu,začiatok ma celkom zaujal, len potom to akosi stagnuje, nič sa v podstate nedeje, no a ku koncu to autorka chcela akosi dobehnúť, tak vymýšľa takú zápletku, že som jej ju vôbec neuverila.Urcite je na svete veľa naiviek, ale tak toto už bolo trochu veľa aj na mňa.Inak zistila som, že mi nebola sympatická ani jedna osoba, nepáčilo sa mi ani to, že tam boli sem-tam nemecké frázy a to ovládam výborne nemčinu , čo potom človek, ktorý nevie po nemecky.Skratka za mňa nič moc, týždeň som sa potrápila s touto knihou, tak teraz si idem nájsť nejakú lahôdku.Čitatelsku samozrejme .

jana3099
17.10.2020 4 z 5

Začátek opravdu dost o ničem a plno jmen sousedů ...... ale později se to rozjelo a jedno překvápko za druhým, podezřelí všichni a pak zas nikdo. No a konec opravdu zajímavý a překvapivý.

cleopatra11
15.10.2020 2 z 5

Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetla. Pokud jsem na straně 70 a stále se nic neděje, nemastný neslaný děj, chaos v cca asi 20 různých jménech, to už se mi fakt opravdu dlouho nestalo.
Bohužel , odkládám a nedočteno...

Ivuska.09
15.10.2020 4 z 5

Anotace knihy mě zaujala. Když jsem se pustila do čtení, chvíli jsem měla dojem, že tento příběh zase tak dobrý nebude, ale po pár stránkách jsem se začetla. Druhá polovina nabrala na obrátkách a musím se přiznat, že rozuzlení mě překvapilo - tato varianta mě napadla až ve chvíli, kdy mi ji autorka začala s většími náznaky předkládat. Takže za mě docela povedený thriller.