Dokonalá hraběnka

Dokonalá hraběnka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378746/bmid_dokonala-hrabenka-eps-378746.jpg 3 11 2

Poznamenaná svým nemanželským původem si Sarah nedělá žádné iluze o manželství s někým z vyšší společnosti. Když ji tedy požádá o ruku hrabě Sebastian Langford, neváhá a jeho nabídku přijme. Může se tak vrátit do Londýna a pokusit se najít svoji sestru. Sebastian po velkém zklamání z prvního manželství už nestojí o velkou lásku, potřebuje ovšem náhradní matku pro svoji psychicky otřesenou dceru a syna. Toho však musí nejprve vypátrat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Married for His Convenience , 2016

scarletblue
23.01.2024 3 z 5

Na harlekýnku dobrý. Hezky se četla a rychle utekla. Je to však nepropracované, místy zbytečně utnutý děj. Takhle nějak bych si představovala kostru příběhu na který je potřeba nabalit spoustu děje. Pkud chce někdo čtení na večer, které neurazí, ale znovu si ho nepřečte, tak je to dobrá kniha.

vcielka
21.01.2020 5 z 5

Mne sa to velmi pacilo. To spravanie sa tych ludi bolo napisane realistickejsie nez v inych romnanciach. Robilo to z nich viac smrtelnikov ako hrdinov. Aj styl pisania bol inteligentny. Dokonca som ani necakala happy end :)

děti pro ženy harlekýnky vdovci historické romance

2018  64%Dokonalá hraběnka
2020  56%Svatební cesta do Londýna