Dokonalá

Dokonalá https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343067/bmid_dokonala-LXc-343067.jpg 4 432 134

Bestsellerová autorka Gilly Macmillanová přichází po Spálené obloze s novým znepokojujícím psychothrillerem. Pro všechny, kteří ji znají, je Zoe Maiseyová – dětský génius a hudební senzace – jednoduše dokonalá. Jenomže před několika lety zavinila Zoe tragédii. Svůj trest si odpykala a teď je zase volná. Matka a otčím ji a jejího nevlastního bratra všemožně podporují v jejich nadání ke hře na klavír. Ten den je čeká životní vystoupení. O půlnoci však Zoeyinu matku naleznou mrtvou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Perfect Girl , 2016

Shardlake
12.02.2018 4 z 5

Děj knihy byl čtivý, napínavý a měl spád.

SimonaP
11.02.2018 3 z 5

Jak už bylo zmiňováno, průměrná knížka. Nenadchne, neurazí, ale číst se dá. Konec docela zajímavý.

putpuda
06.02.2018 3 z 5

Mě se četla né moc dobře, tento styl psaní mi nesedí. Ani mi to nepřišlo nijak napínavé. Spálená obloha byla tedy o dost lepší
"Nálepku" si určitě nezaslouží. Taková průměrná četba, která sice neurazí, ale ani nenadchne.

4xbabča
05.02.2018 4 z 5

Je to moje první kniha od této autorky a četla se velmi dobře. Po klidnějším začátku následoval napínavý příběh. Určitě mohu tuto knihu doporučit k přečtení.

berila
02.02.2018

Spálená obloha byla pro mě taky lepší, ale jinak se kniha četla dobře, ke konci to však podle mě přestávalo mít ten správný spád. Určitě si i přesto od autorky přečtu i další knihu.

Kája_95
29.01.2018 4 z 5

Dokonalá je ideální volbou pro klidné večery. Je psaná čtivě. Jediné, co se mi na knize moc nezamlouvalo, bylo to, že jsem brzy odhalila "vraha" - druhý mne překvapil. Kapitoly jsou zpracované ideálně pro to, aby čtenář chtěl stále číst dál - nejsou ani dlouhé ani krátké - tak akorát. Kniha, která neurazí.

happy-smile
22.01.2018 3 z 5

Spálená obloha mě nadchla, a tak jsem možná od této knihy měla příliš velké očekávání. Na mě to bylo až moc laděno do románu pro ženy. Navíc se ty vztahy omílaly pořád dokola a bylo to zbytečně zdlouhavé. Ale pro ty, co mají rádi thrillery pro ženy bude tato kniha asi správná volba.

astra3
21.01.2018 2 z 5

Kniha byla čtivá, ale děj se dal brzy předvídat. Asi bych ji nějak zvlášť nedoporučila.

makke
20.01.2018 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, což je "slušné skóre", na druhou stranu to bylo odpoledne zimní dovolené na horách a já neměla v popisu práce nic jiného než relax s knihou. Nemůžu říct, že by kniha byla špatná, ale nemůžu ani říct, že by byla výborná. Četla se dobře, ale na konci mi chyběl ten pocit dychtivosti přečíst si od autorky i něco dalšího.

Ankavi
08.01.2018 4 z 5

Moje první kniha od této autorky - a rozhodně mě nezklamala. Příběh se zprvu zdá jednoduchý, ale postupně se v rámci rodiny zvané "druhá šance" rozvíjí neskutečné "psycho". od kterého člověku dělá problém se odtrhnout... A pak začnete tušit. Na rozdíl od jiných čtenářů hodnotím velmi pozitivně skutečnost, že každou kapitolu vypráví jiná postava příběhu, to dělá knihu zajímavou. Jednu hvězdičku ubírám za to, že nepřišlo žádné extra překvapení, které jsem tak trochu čekala a které by psychotrhriller tohoto kalibru mělo podle mého názoru korunovat. To se nestalo, nicméně i tak hodnotím knihu jako napínavou až strhující, určitě stojí za přečtení.

Olous1
04.01.2018 4 z 5

Moje první kniha od autorky,četla se celkem dobře, jen některé pasáže byli zdlouhavé, námět byl také dobrý ,ale wow to nebylo.Jinak za přečtení určitě stojí.

Danago
03.01.2018 5 z 5

Tak tato knížka se povedla. Je to hodně dobrý psychothriller. Předchozí kniha Spálená obloha mě moc nenadchla. Ale s touto knihou se autorka posunula daleko výš. Kniha je napínavá,plná zvratů a nedalo se od ní vůbec odtrhnout. Za mě moc dobrá kniha.

hanča34
01.01.2018 5 z 5

Dostala jsem dárkem pod stromeček. A kniha mně chytila a nepustila. Toužím si přečíst Spálenou oblohu.

Marluksa
29.12.2017 4 z 5

Autorka opět nezklamala, i když mi přišla Spálená obloha podstatně lepší. Slovní zásoba skvělá, příběh také, hvězdičku strhávám za styl rozložených kapitol, které mi opravdu - co by čtenáři - nesedí.
Rozhodně si ale nenechám ujít její další dílko a řadím ji mezi své oblíbené autorky.