Dobré ráno, žabko!

Dobré ráno, žabko! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436863/bmid_dobre-rano-zabko-Sc6-436863.jpg 5 8 4

Příroda umí vyprávět nádherné malé i velké příběhy, které nás dokážou dojmout i překvapit jako opravdová dobrodružství. Tak jako ten o žabí mamince a jejích malých žabkách, které rostou, rostou a rostou a každý den objevují, že se nikdy nepřestáváme učit.

Literatura světová Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Ocelot

Buongiorno, Ranocchia! , 2018

Lili2020
17.04.2022 5 z 5

:-) MOC HEZKÁ KNIHA.:-)

Blaufik
11.05.2020 5 z 5

Text, který je v knize obsažen je velice jednoduchý a krátký, tak, aby udržel dětskou pozornost. Jedná se o příběh o žábě, která potkala toho pravého a po čase se jí narodili malí pulci.
Nenásilnou formou sledujeme, jaká nebezpečí na ně číhají a jak se postupně z pulců stanou malé žabky.

Krásné a bohaté ilustrace jsou už jen třešničkou na pomyslném dortu. Myslím si, že si "žabku" zamilujete stejně, jako vaše děti. Alespoň pro mne bylo její čtení příjemným pohlazením.

bookcase
07.04.2020 5 z 5

Primárně je knížka určená dětem od jednoho roku, ale užijí si ji i děti starší – odzkoušeno na tříletém malém čtenáři.

MMacicekk
18.03.2020 5 z 5

Kniha má nádherné ilustrace, které si užijí nejen vaše děti, ale i vy. Uvnitř je kniha vyřezávaná, ale nejedná se o klasická otevírací okénka, ale předcházející strana vždy souvisí ilustračně i s tou následující. Je vidět, že je knížka od první do poslední stránky promyšlená.