Dobré rady pro naše zdraví

Jak si poradit s bolestí hlavy, krku, uší, kloubů, zubů, žaludku a zad. Co pomůže při bodnutí hmyzem. Jak vytáhnout klíště a správně ošetřit ránu. Co dělat při ledvinové kolice, krvácení z nosu, při pohmožděninách a podvrknutí. Co zabere na puchýře na nohou... Přehledný rádce, jak řešit zdravotní problémy přírodními prostředky. Rady, odpovědi na zvídavé otázky a mnoho dalších vynikajících tipů v péči o tělo a duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289656/dobre-rady-pro-nase-zdravi-Ofh-289656.jpg 4.34
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Euromedia

Kniha Dobré rady pro naše zdraví

tess.for
12.06.2016

Dobrá kniha, když člověk potřebuje rychle poradit při nějakém neduhu, rady jsou v ní užitečné. Vytkla bych však, že se některé věci opakují a u mnohých receptů chybí upřesnění, kterou část rostliny využít, jak dávkovat či jak dlouho používat.

Arsi007
16.11.2015

Výborná malá cestovní kniha s jednoduchými radami o tom, jak předcházet různým onemocněním a jak je léčit pomocí bylinek a jiných potravin. Také je zde seznam potravin, u kterých je popsáno k čemu jsou vhodné a k čemu naopak ne, plus recepty.

Nevyžádané rady mládeži
Nevyžádané rady mládeži