Dobře jíst, lépe se cítit

Dobře jíst, lépe se cítit https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229370/bmid_dobre-jist-lepe-se-citit-9oe-229370.jpg 4 7 3

200 osvědčených tipů, jak se správně stravovat pro zdraví a pohodu Jídlem ke zdraví a štíhlé postavě Děsíte se slova dieta? S námi se ovšem bát nemusíte. To, co vám nabízíme, je veselá, zdravá a účinná dieta-nedieta. Poradíme vám, jak správně jíst, jak si vylepšit zdraví a jak zhubnout a dosaženou váhu si udržet. Renomovaná dietoložka dr. Judith Rodriguezová napsala tuto knihu za pomoci týmu odborníků a nechce po vás nic těžkého. Žádné převratné změny, žádná přísná pravidla, která byste nedokázali dodržet. Povede vás jen po malých krůčcích, které snadno zařadíte do života. To je klíč k ideální váze a skvělé kondici. Kniha je rozdělena do pěti částí, z nichž každá je zaměřená na některou z oblastí každodenního života. Dozvíte se, jak se stravovat a jak vařit doma, jak správně nakupovat, co si dát v restauraci nebo na večírku, jak si sestavit jídelníček a jaká strava se hodí pro speciální případy – co je dobré pro sportovce, co pro ženy, muže a děti, co je vhodné pro některé nemoci.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Metafora

200 Surefire Ways to Eat Well and Feel Better , 2014

Olous1
10.09.2021 4 z 5

Kniha je moc pěkně propracovaná, hodně ilustrace,rád a pár receptů. Akorát mám vždy po přečtení těchto knih chuť na sladké nebo klobásu:-):-D.

Ashi
11.07.2020 4 z 5

Krásný formát, příjemný popis rad. Z knihy jsem měla dobrý pocit.

Alex.Barunka
02.05.2015 4 z 5

Kniha je skvěle graficky zpracovaná a dokáže upoutat pozornost. Je v ní plno rad, ať už pro lidi, trpící nadváhou, tak i pro osoby s různým onemocněním.
Škoda je, že kniha neobsahuje více receptů.

2015  77%Dobře jíst, lépe se cítit
2008  70%Velký průvodce dietami