Dobrá energie pro váš život

Dobrá energie pro váš život https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199265/bmid_dobra-energie-pro-vas-zivot-199265.jpg 3 10 1

Autorka populární knihy Magická domácnost přichází s dalším převratným dílem pro všechny, kteří chtějí v životě učinit významný krok vpřed a mít stále dostatek energie. Její metody jsou praktické a zábavné. Především je zapotřebí dbát na energetickou očistu a ochranu sebe i své domácnosti. Brzy začneme více důvěřovat své intuici a snáz dosáhneme toho, po čem toužíme, neboť dokážeme jednat sebejistěji, zvládat situace zdravěji a ve stavu vyrovnanosti sami harmonizovat svět.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Knižní klub

The Good Energy Book : Creating Harmony and Balance for Yourself and Your Home , 2012

Magrata15
08.07.2020 1 z 5

(SPOILER) Tak tady jsem si ukousla příliš velké sousto. Knihu jsem začala číst a po pár stránkách jsem věděla, že to není ono, že jsem od ní čekala něco jiného. Se zatnutými zuby jsem přečetla pár kapitol, dál už jsem jí jen prolistovala.
V této knize jsou návody, jak si opatřit talisman, připravit vykuřovadla, sestavit oltář, provádět rituály, míchat lektvary a povolávat na pomoc vyšší bytosti.
V mém podání to možná zní jako návod pro čarodějky, ale ne, to jsem vybrala jen ta nejkontroverznější témata, která mě "zaujala".
Kniha rozhodně není pro mě, jak už píšu výše, čekala jsem od ní něco jiného.
Takže jí odkládám, nehodnotím a poputuje dál, k někomu, kdo ji snad víc ocení.

Tess Whitehurst
americká, 1977
2013  71%Magie pro šťastný domov
2014  68%Dobrá energie pro váš život
2019  86%Kouzlo stromů
2017  93%Kouzelná moc květin
2015  0%Umění šťastného života

Kniha Dobrá energie pro váš život je v