Do videnia, Zuzanka

Do videnia, Zuzanka https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103241/bmid_do-videnia-zuzanka-kAx-103241.jpg 5 10 2

Príbehy budúceho prváka Ivanka a jeho kamarátky Zuzanky. O tom, ako posadili čokoládový strom, ako sa spolu oženili, aj ako Zuzanka odišla. Ivanko nezostal smutný, veď sa mu práve narodila sestrička a v prvej triede sa naučil písať... Príbehy: Pohár vody, Žiarlivosť, Dva motýle, Trala-la, Dobrú chuť, Kukuk, Poriadne deti, Huncútske oči, Hľadať je ťažko, Na zemi je lepšie, Ako sme rozmýšľali, Ja som už veľký, Do videnia, Zuzanka, Ako sme sa oženili, Čokoládový strom.... celý text

daniela4009
16.04.2024 5 z 5

Moje úplně první knížka. Už jako předškolák jsem nosila o prázdninách knížku pod paží a těšila se, až si jí přečtu. Bohužel se mi ztratila a moc ráda bych jí měla z nostalgie ve své knihovničce

Corso
30.10.2019

Uuuuplne prva kniha, ktoru som cital ked som ako prvak zvladol abecedu. "Som taka sama, nema mi kto podat ani pohar vody." Lezal som v nedelu rano v izbe este v posteli, cez rolety uz presvitali pasy slnecneho svetla. Cakalo sa kym v telke zacne PODTE S NAMI. A citalo sa.

Hana Zelinová
slovenská, 1914 - 2004