Do spárů Natbehu

Do spárů Natbehu https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32128/do-sparu-natbehu-32128.jpg 3 6 2

Sto čtyřicet let po Všeobecném Kolapsu se otřesený svět se dosud plně nevzpamatoval. Většinu severní Ameriky obývají lidožraví Hendersonové. Vznikají i civilizované státečky, jejichž společenské uspořádání se liší všelijak pokrouceným pojetím vztahu mezi mužem a ženou. Filip Dupont cestuje do Václahomy, aby zde ukončil své nevydařené manželství tak, že prodá nic netušící manželku do otroctví a nato spáchá sebevraždu. (Ale bude to jinak.)... celý text

Predator3313
05.06.2020 3 z 5

Tak rozhodně je to zajímavá kniha. Působí na mě trochu amatérským dojmem ale výsledek není špatný. Hodně se mi líbí vize budoucnosti kdy jsou války proto, že jeden stát vedou ženy a muži jsou otroci a v druhém státu je to naopak. A to, že vše je ušito na Čechy je bonus navíc.
Nicméně asi ji nezařadím mezi své oblíbené knihy.

432830
16.02.2019 odpad!

Tak asi jsem tuto knihu nepochopila, protože jinak si nedokážu vysvětlit těch 90 % tady...Je fakt, že žánr sci-fi mi není úplně blízký, nicméně jsou knihy, v nichž i tento styl dokážu ocenit...ale tahle kniha k nim opravdu nepatří

postapokalyptické romány

Autorovy knížky