Do polnoci doma

Do polnoci doma https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508785/bmid_do-polnoci-doma-9J8-508785.jpg 4 13 2

Piati šli do lesa, vrátili sa iba štyria. Pyšní rodičia Andy a Laura dovolia synovi ísť s priateľmi osláviť úspešné skúšky. Netušia, že zakrátko prežijú nočnú moru každého rodiča. Connor nedodrží stanovenú večierku. Čo je však horšie, niečo skrýva, klame a jeho lži nezvratne zmenia život piatim rodinám. Priznať však pravdu by znamenalo prísť o všetko.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

The Curfew , 2022

E.T.007
28.02.2024 5 z 5

Prečítala som si len začiatok anotácie na prebale knihy, ktorá ma zaujala natoľko, že som si knihu hneď brala domov, takže som nečakala, že hlavným rozprávačom príbehu bude otec jedného z tých piatich tínedžerov. Bola som vtom, že to bude podané z pohľadu Connora.

Sklamaná však nie som, o čom svedčí aj mojich päť hviezd. Bavilo ma to od prvej po poslednú stranu. Zápletka je skvelá, všetko sa čoraz viac zamotáva, dej neustále graduje až napokon vyvrcholí v nečakanom odhalení. Aspoň ja som teda netušila, čo sa z toho napokon vykľuje. Odporúčam.

Deia
25.01.2024 3 z 5

Na tento thriller som bola celkom zvedavá, námet sa mi zdal zaujímavý, ale bohužiaľ, veľmi ma nenadchol. Kniha sa mi síce čítala fajn, miestami som aj bola celkom napätá, ale to je tak asi všetko. V podstate žiadna z hlavných postáv mi nebola sympatická - Connor mi svojím tajnostkárstvom liezol na nervy, jeho rodičia svojím správaním vlastne tiež, asi aj ako každý dospelý v knihe. Prišlo mi, že sa tam všetci správajú veľmi zvláštne. Najsympatickejšia mi bolo Connorova dvanásťročná sestra Harriet a to je už čo povedať, škoda, že tam nemala viac scén. Koniec ma ale celkom prekvapil, aj keď nie som si úplne istá, či v dobrom, ale páchateľa som veru neodhadla. Pre mňa taká priemerná kniha, neurazí, nenadchne, ale číta sa celkom dobre

anglická literatura thrillery

T. M. Logan