Do hrnku a misky – Dehydrované pokrmy zdravě a chutně

Do hrnku a misky – Dehydrované pokrmy zdravě a chutně https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466003/bmid_do-hrnku-a-misky-dehydrovane-pokrmy-ZVq-466003.png 1 1 1

S touto kuchařkou je vaření hračka! Stačí jen vysypat, zalít a jíst! Pokud jste si oblíbili průmyslově vyráběné dehydrované pokrmy pro jejich rychlou přípravu, snadnou dostupnost či nízkou hmotnost, ale vadí vám umělá barviva či dochucovací látky v nich obsažené, pusťte se s pomocí této jedinečné kuchařky do přípravy jídel vlastních, která budou nejen sestavena dle vašich osobních stravovacích potřeb, ale navíc vás překvapí svou lahodnou chutí! Obsahuje recepty na polévky, hlavní jídla a dezerty. Včetně receptů bez lepku, mléka, veganských a vegetariánských.... celý text

los
18.05.2021 odpad!

naprosto zbytečná kuchařka: všechno napřed nakup, pak to usuš, smíchej a pak to zalij horkou vodou; čekal jsem recepty pro chlapa, který má v kredenci dva hrnky, jednu misku, lžíci a ostrý nůž, na lince rychlovarnou konvici a mikrovlnku a občas chce pozvednout svůj jídelníček něčím náročnějším, než je otevření konzervy - ale podle této kuchařky bych musel na jednu polívku nejprve sehnat 20 suchých ingrediencí, po lžičkách je odměřovat a přesypávat do různých dóziček..., to radši zůstanu u kostky masoxu

2013  75%Celoroční plánovací kuchařka
2019  85%Domácí špajzka: 100 receptů na uchovávání ovoce, zeleniny, hub a bylinek
2021  0%Do hrnku a misky – Dehydrované pokrmy zdravě a chutně