Do hlubin dlužníkovy duše

Kniha Do hlubin dlužníkovy duše je vším možným, jen ne normální knihou. Je zároveň osobní zpovědí a také obecnou předpovědí. Je usměvavá, a také z ní občas mrazí. Je poučná, ale i zábavná. Autor ji napsal doslova jedním dechem a stejně tak rychle budete do četby vtaženi také vy. A to vše nejen díky smysluplnému obsahu, ale hlavně proto, že při čtení budete mít pocit, jako byste s Petrem Vencálkem seděli u sklenice a přátelsky na dané téma konverzovali. Je až pozoruhodné, jak se svět úroků, procent, věřitelů, dlužníků, soudů, fondů, investic, různorodých projektů, reklam a mnoho dalšího dotýká a značnou měrou dennodenně ovlivňuje každého z nás. Pro někoho je to rutina, pro jiného vášeň. Pro dalšího zase nutné zlo, nebo dokonce noční můra. Po „zhltnutí“ této neobyčejné knihy je ovšem jisté, že se na tato témata budete moci podívat s nadhledem, budete se v nich lépe orientovat, a co je nejpodstatnější, spoustu situací pak budete schopni předvídat. A to je k nezaplacení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422281/do-hlubin-dluznikovy-duse-Lq2-422281.jpg 52
Ekonomie a obchod
Vydáno, Jota

Kniha Do hlubin dlužníkovy duše

MadMan
21.10.2019

Opravdu se nejedná o “normální” knihu, jak je napsáno v popisku. Jde o nekontrolovatelný, jen těžko usměrněný proud autorových myšlenek. Opravdu jako byste s Petrem seděli u piva a vášnivě debatovali. Jen s tím rozdílem, že teď si na to pivo (víno, whiskey či jiný jed dle vlastního výběru - a věřte, že při čtení se bude hodit) může s Peťou zajít kdykoli kdokoli.

Ať už vás problematika financí zajímá nebo ne, s Petrem Vencálkem rozhodně stojí za to “na jedno” zajít!