Djatlovova expedice: Nová odhalení

Djatlovova expedice: Nová odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487420/bmid_djatlovova-expedice-nova-odhaleni-bI8-487420.jpg 3 66 25

Nejnovější svědectví a informace v záhadném případu, který fascinuje celý svět V případu Djatlovovy expedice došlo za poslední roky k řadě nečekaných zvratů a odhalení. Jak dopadla exhumace těla nejtajuplnějšího člena výpravy, Semjona Zolotarjova? Proč ruská generální prokuratura obnovila vyšetřování? Jak je možné, že jeden ze svědků djatlovce viděl po jejich smrti na neobvyklém místě? Nová zjištění a překvapivá fakta vás vezmou na vzrušující výpravu do středu spletité záhady, kterou se zatím nikomu nepodařilo uspokojivě vysvětlit.... celý text

micha-ella
12.03.2022 5 z 5

Je obdivuhodné, z kolika zdrojů autor čerpal, aby sestavil tuto mozaiku pátrání po důvodech zániku Djatlovovy expedice. Klobouk dolů! Tuto mravenčí práci mu trochu pokazilo jen přílišné zmenšení fotografií. Kdo za to může? Autor určitě ne. Některé snímky rozhodně nebylo snadné získat, zvlášť v dnešní době. Knížka přináší mnoho nových výpovědí i faktů o této nevysvětlitelné záhadě z padesátých let.

Habana
11.03.2022 4 z 5

Jak již bylo zmíněno. Nových faktů je jen hrstička. Často autor uvádí djatlovce a jejich stopy v kultuře, či fanouškovskou základnu.
Což je fajn... aspoň víte, kde hledat.

zahadum
10.03.2022 3 z 5

Hľadáte súhrn všemožných správ a správičiek z netu o tejto udalosti ? máte ich ! kniha je ucelený spis takýchto miestami bulvárnych a šialených správ. Hľadáte výsledné a konečné vysvetlenie toho čo sa v roku 1959 stalo ? Smola ! v knihe nie je ani stopa po finálnej správe alebo niečo podobnom. Autor sám v doslove píše, že je to kniha bez záveru. Nedozviete sa tu v podstate nič nové. Autor naskladal len novšie správy o tom kam dospelo väčšinou amatérske pátranie tejto záhadnej udalosti. Drvivá väčšina je aj tak z ríše fantázie a rôzne UFO, Yeti, drogy, vraždy, únosy do iných dimenzii, vraždiaci šamani, cestovatelia v čase, živí Djatlovci v Izraeli a podobné nezmysly chorých hláv. Čo vám kniha dá ? nič ! Jedine vám ušetrí čas ktorý by ste venovali pátraním po webe v cudzom jazyku. Takže ako som písal u prvej knihe autora k tejto téme, jedná sa len o ucelený súhrn toho čo ponúka internet. A to, že aký je dôveryhodný internet netreba ani písať. Nečakajte nové odhalenia, nečakajte bombastické senzácie, nečakajte nič, sadnite si a s kyslým polo úsmevom sa ponorte do pomerne pekne spracovanej knihy ktorá vám ale nič nové nepovie. Byť neslušný tak poviem, že kniha je zbytočná ako " bradavky kancovi "
50 %

richard7959
09.03.2022 3 z 5

Takové doplnění původní knihy. Místo nových odhalení tu spíš máme nové klepy a odkazy na současná probíhající bádání.

Katulinka69
04.03.2022 3 z 5

Miluji,záhady, tajemno,skutečnépříběhy...a první knížka byla super. Dlouho jsem o ní přemýšlela.
Trochu jsem čekala, že v této se dozvím něco více což se nestalo,ale i tak stálo za přečtení