Divoká spravedlnost

Divoká spravedlnost https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55249/divoka-spravedlnost-55249.jpg 4 6 2

Na přítelovo volání o pomoc dorazí Lassiter pozdě. Josh je mrtvý a Lassiterův úhlavní nepřítel Kane Farrell se chystá převzít Joshův podnik. Smysl pro čest velí Lassiterovi ochránit zájmy Joshovy neteře. Ale jedna věc je postavit se čelem odvěkému rivalovi – a druhá dostat kulku do zad.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Alpress

Grave For Lassiter

Jája92
27.01.2018 4 z 5

Ačkoliv westerny obvykle nečtu, u této knížky jsem učinila výjimku. Kniha se četla dobře.

Francoa
02.01.2011 4 z 5

Moderní akční western od mladšího syna Zane Greye Lorena je přesně takový, jak jsem
očekával.Kniha se dobře čte a děj přímo utíká.Je to úplně jiný styl,než měl jeho otec.Těch 45 let je hodně znát( Loren Grey začal psát westerny až od roku 1984 a Zane Grey
zemřel v roce 1939).Pěknou obálku kazí přední záložka,kde u titulku Divoká spravedlnost
je převyprávěn začátek děje knihy Dusot kopyt místo knihy Divoká spravedlnost a na
zadní záložce obálky jsou nesmyslné tlachy o autorovy knihy i o jeho otci.Autor záložky si je plete navzájem.Nechápu,že v dnešní době, možnosti si vše ověřit na internetu může někdo,něco ,tak nesmyslného vypustit do světa!!!

westerny Divoký západ

Loren Zane Grey