Dračí princezna ekniha

Dračí princezna obálka knihy
Mé hodnocení:

Mladá dívka Tenesie si žije v poklidu svůj skvělý život. Na škole je oblíbená, má milující rodiče a bezvadného přítele. To vše se ale změní v okamžiku, kdy Brian při tragické nehodě zemře. V tu chvíli do Tenesiina života vpadne tajemný mladík, který jí obrátí život vzhůru nohama a odhalí jí dlouho střežené tajemství, že není tak úplně člověk a naléhá, aby s ním odešla do jiného světa, kde by se měla připojit do války, na stranu rasy jejích předků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309724/divka-v-ohni-draci-princezna-jOt-309724.jpg 417

Dívka v ohni 1.

Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Dračí princezna

Ashi
18.07.2020

Podobný příběh jsem kdysi také načrtla, proto mě tato kniha opravdu zaujala. Já myslím, že super. mě se dobře četla a i když jsem přemýšlela nad tím co bych napsala jinak, stejně je super. Ráda bych pokračování! Věřím, že k němu dojde.

Devil-Ivet
19.12.2018

Začátek byl hrozný. Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a hlavně byla úplná puberťačka. Ale pak to trochu dostalo jiný směr. Trochu napínavosti a trochu dobrodružnosti. Jako prvotina to není špatné, ale spíše je to pro náctileté.

milunka21
01.03.2018

Na prvotinu perfektní. Jednoduchý a přesto moc chytlavý příběh, který si mě získal. Už aby bylo pokračování. :-)

tatafa
24.02.2018

Krásný příběh, a kterém je sice místy znát že se jedná o prvotinu, ale svou originalitou a propracovaností příběhu se řadí mezi přední fantasy romány, které jsem četla. Čte se velice dobře a autorka i v několika větách dokázala velice barvitě popsat magický svět draků a dračích lidí. Vřele doporučuji na přečtení pro každého, kdo má rád fantasy se špetkou romantiky a těším se na další autorčina díla.

NikoušekB
16.02.2018

Jelikož jsem si na internetu nehledala žádné recenze před četbou, ani po ní, protože jsem chtěla mít absolutně nezaujatý názor, tak jsem neměla přehnaná očekávání. Je to autorčina prvotina a tak.. ale o to více mě kniha dostala! Nápad skvělý. Postavy jsou super. Prostředí krásné. Miluju draky a tohle je tedy něco přímo pro mě. Styl je ještě trochu "nejistý", abych tak řekla, ale to přejde s dalším dílem a dalšími knihami :) Až se autorka "vypíše" tak to bude ještě víc super, i tak to stojí za to! Těším se na další pokračování a další knihy této mladičké autorky!

Terinka14
28.11.2016

Na internetu jsem k této knížce našla velmi rozporuplné recenze. Někdo knihu hodnotí kladně, chválí originalitu a tak dále. Jiní zase kritizují autorčinu nezkušenost. Já bych to tak nějak spojila. Kniha mě mile překvapila, opravdu byla originální. Na druhou stranu je autorčin styl psaní opravdu poněkud nesjednocený a kostrbatý. Vzhledem k napínavému ději je to ale pouze malý nedostatek. Doporučuji, a pokud vyjde další díl, neváhám a pouštím se do čtení!