Dívka od vedle

Dívka od vedle https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73838/divka-od-vedle-73838.jpg 4 28 6

Vítejte v New Yorku na Upper East Side v budově s červenou markýzou. Eve a Ed Gallagherovi začínají v bytě 7A nový život. Mělo by to být šťastné období, ale od chvíle, kdy Eve odjela z Anglie, si připadá ztracená a osamělá. Životy dvou jiných rodin se prolnou, když se ženatý Jason zamiluje do vdané Rachael. A pokud jde o milovnici červené knihovny Charlotte Murphyovou ze 2A, je poblázněná do portýra, avšak příliš uzavřená ve svých snech, aby podnikla další krok. Všechny ovlivní, když tajnosti a touhy skryté za zavřenými dveřmi konečně vyplují napovrch.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl Next Door (Love Storeys) , 2009

bonie78
15.01.2019 2 z 5

Mnoho postav, tři čtvrtiny knihy se vysvětluje, kdo co prožil a proč je tam, kde je a nakonec fádní rozuzlení, jaké můžeme vidět všude kolem sebe. Ztráta času.

Marcik7
16.06.2017

pravda je, že postav v tomto příběhu je hodně, ale když jsem se začetla, nedělalo mi to problém - zajímavé, poutavé i dojemné čtení

Jindřich osmý
05.04.2016 5 z 5

Moc smutné čtení.

Leniiis
26.11.2014 1 z 5

Kniha mě ani trochu nezaujala. Moc postav dohromady, pletlo se mi dohromady, kdo je kdo. Až moc překombinovaný na mě.

evasamankova
12.03.2013 5 z 5

Krásná knížka, u které jsem si po dlouhé době i pobrečela. Nejsou tu žádné velké zvraty , ale obyčejný život lidí v jednom domě kdesi v New Yorku. Jejich štěstí, zrada, bolest, samota, sny, touhy, vzpomínky, láska, smrt ... Prostě vše co život přináší a čím život je.

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Osudy několika lidí, kteří bydlí v jednom domě v New Yorku. Hezky napsané.

Elizabeth Noble
britská, 1968
2010  81%Co by mé dcery měly vědět
2010  73%Dievča odvedl'a

Kniha Dívka od vedle je v