Dívka, která sahala po hvězdách

Dívka, která sahala po hvězdách https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215143/mid_divka-ktera-sahala-po-hvezdach-215143.jpg 4 271 271

Emily Benedictová přijíždí do pitoreskního jižanského městečka Mullaby v Jižní Karolíně v naději, že se dozví víc o životě své matky, obklopeném mnoha hádankami. Ale od chvíle, kdy dívka vstoupí do domu, kde její matka vyrůstala a kde žije její podivuhodný samotářský dědeček,...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha ?

The Girl Who Chased the Moon , 2010

vikaa
08.09.2015 4 z 5

První knížka od Sarah Allen a jsem docela nadšená. Líbilo se mi prolínání příběhů mladší Emily a starší Julie a vylíčení jejich osudových lásek, Moc jsem Julii přála, aby nakonec byla šťastná tam, kde skutečně patří a má svoje kořeny. Příběh je lehce ozvláštněný tajemnem a to mu dodává na pikantnosti. A celou dobu, co jsem knihu četla, jsem měla chuť na božské dorty od modrooké holky:-) Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

ELMA
13.08.2015 4 z 5

Nic moc jsem od toho neočekávala, ale kniha mě "dostala"!
PS: A stejně jsem pořád doufala, že Emily je Julianina ztracená dcera (i když je to nesmyslné :))

Leskodka
07.08.2015 5 z 5

Krásný, zajímavý a čtivý příběh. Kniha se četla úplně sama...

m-a-r-k-y
04.07.2015 4 z 5

Pohodové, nenáročné čtení :-) ideální na léto

sibrinka
02.06.2015 5 z 5

dokonalá knížka nemohla jsem ji odložit během dne jsem jí měla přečtenou :)

okeey
13.04.2015 5 z 5

Krásný, čtivý a napínavý příběh. Četla jsem ji jedním dechem a určitě doporučuji. Stojí za přečtení.

Sali88
12.04.2015 5 z 5

Rozhodovala jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, a nakonec dávám pět. Kniha byla zase o něčem jiném, než jsem zatím četla, pěkný nápad, dobře se mi četla, byla jsem zvědavá a hádala jsem, kým Coffeyovi jsou, zajímalo mě, jak to celé dopadne. Pěkná knížka, stojí za to si ji přečíst :)

Kačík
11.04.2015 4 z 5

Odpočinková četba,výborně se četla

barbara512
16.03.2015 4 z 5

Neurazí,potěší. Oddechová kniha s krásným příběhem.Jen ten konec jsem čekala jiný a mrzelo mě,že autorka nenapsala,jak to dopadlo s Maddie.Možná,že právě to je na tom to pěkné,když si každý člověk vymyslí své pokračování. :)

anibeni
14.03.2015 5 z 5

Tahle kniha byla pro mě příjemným zpestřením dnešního šedého, chladného a deštivého dne... Byla přesně tím, čím pro mně měla být - tedy zážitkem, který skončil v tom nejlepším a nepokračuje, přesto že já se snažím "dovymyslet", jak by to mohlo být dál.. Byla pro mne tím, co jsem přesně dnešní sobotu, po hektickém pracovním týdnu, potřebovala - takovým příjemným pohlazením na duši, spočívající v tom, že jsem knihu strávila s permamentním úsměvem na rtech a s pocitem, že přesně tenhle příběh na mě čekal.... A nevadilo mi, že byl děj lehce předvídatelný, vůbec mi nevadí, že ač si kniha žádá pokračování, končí a pokračování se nekoná a už vůbec mi nevadí, že romantická kniha sledující příběh dvou žen je lehce šmrncnutý pohádkovou fantasií.... prostě mi to celkově sedlo..

lenka608
28.12.2014 5 z 5

Mě knížka naprosto dostala. Celou jsem ji přečetla vkuse, ani spát jsem nešla. Zezačátku se mi zdála trochu zvláštní, ale čtenář do děje poměrně snadno vklouzne, takže vřele doporučuji :)

Viky.Tejralova
26.12.2014 4 z 5

Fajn kniha, taková oddechová :-)

denisa1112
15.12.2014

Knížka, která se čte velmi dobře, a je hodně uklidňující
Vřele doporučuji.

buschka
14.11.2014 3 z 5

Knížka, která neurazí ani nenadchne. Spíše vhodná jako oddechovka.

JaninaHell
14.10.2014

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou. Byla jsem se podívat v levných knihách v KV, takže jsem za ni dala pouhých 40 Kč. Kvůli ceně jsem od toho mnoho nečekala, ale to jsem se spletla. Přečetla jsem ji jedním dechem a musím říct, že jsem se ani trochu nenudila.Opravdu můžu jen doporučit.

Katschka
08.10.2014 5 z 5

Tahle knížka vážně pohladí. Moc příjemné čtení, nenáročné, skvělý nápad, moc doporučuju!

okeey
21.09.2014 5 z 5

Kniha se mi velice líbila a opravdu nelituji, že jsem si ji koupila. DOPORUČUJI! :) Opravdu stojí za přečtení.

Hřibče
15.09.2014 5 z 5

Velmi milý a krásný příběh. Rozhodně stojí za přečtení. :) Vůbec bych se nezlobila, kdyby bylo i pokračování, ale i takto uzavřené je to pěkné. :)

Mirul
24.08.2014

Kniha má své kouzlo a také zvláštní námět :) Jsem ráda, že jsem měla tu čest si tuto knihu koupit a přečíst.

magnolia
02.08.2014 3 z 5

Prostě takový románek - trochu víc tajemna, romantika, hrdinové předem si určení a k tomu vaření a pečení. Dočetla jsem, protože už nebylo na výběr, ale ve srovnání s předešlými knihami letošní dovolené, je to jen taková lehká oddychovka s dobrým koncem.