Dívka, 15 Flirtování po francouzsku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jess má menší problém. Musí napsat dopis francouzskému studentovi Edouardovi, který k nim přijede na výměnný pobyt, a nějak se jí nedostává inspirace. Její neodolatelný vtip a výřečnost se najednou někam vytratily. Ale to by ještě nebylo tak strašné. Nejhorší je, že mu má poslat svou fotografii. Z téhle představy jí úplně naskakuje husí kůže. To by ovšem nebyla Jess, aby na něco nepřišla. Co takhle svou podobu trošku počítačově vylepšit? A koho jiného by měla poprosit o pomoc než svého nejlepšího kamaráda Freda?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/242930/divka-15-flirtovani-po-francouzku-242930.jpg 481
Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art
Orig. název

Girl, 15: flirting for England, 2007

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Dívka, 15 Flirtování po francouzsku

Přidat komentář
okureček
29.06.2016

Knížka se skvěle čte, je vtipná, a pro holky v pubertě, co si nepotrpí na složitých knížkách, je tato kniha skvělá! :)

BaraRose
06.03.2016

kniha se dobře čte, příjemná, občas se člověk zasměje nad pubertálními výkony mladé dívky, myslím, že knihu mohu doporučit

Lolaniky
28.09.2015

super knížka doporučuji :)

teri7418
10.11.2014

Kniha je velmi zábavná a dobrá:). Nemám ráda tenhle typ žánru ale tady to jsem si opravdu zamilovala,takže si budu chtít určitě přečíst další díly:). Jestli váháte nad touto knihou,jděte do ní, nemáte co ztratit, možná tak peníze ale myslím si,že to za to stojí!:) Dokázala jsem se zasmát i na veřejnosti:D. Stačila jedna pouhá věta a já jsem dostala záchvat smíchu:DDD.Prvně jsem tu knihu neměla v oblibě a teď jsem si ji přečetla znovu a líbí se mi hodně:D. Jess mi připadala fakticky mile. DOPORUČUJU!

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

Kyta
08.11.2013

Jess mě fakt mile překvapila. Autorka popsala její povahu dokonale - milá, zábavná, vtipná, ale někdy také poněkud naivní. Touží po klukovi a na zážitky s ním, ale jak se můžete dočíst, tak se jí to nedaří. Tohle je asi podstata knížky.
Tohle je můj první přečtený díl ze série, přestože je čtvrtý. Ale Sue Limb to dokázala napsat tak, že nevadí, když začnete číst jako první čtvrtý díl. Občas jsem měla pocit, že se v knize jedná o to samé, a to se tam opakuje pořád dokola (flirtování, žárlení) ale co...? Je to prostě kniha na odpočinek.
Jsem zvědavá na ostatní díly a brzy je začnu číst, podle tohohle úvodu k tomu nebudu mít daleko!! :)

Weasley
24.06.2013

I tenhle díl mě dokázal rozesmát, jako ten předchozí. Jess je skvělá a zábavná, ale pro mě je ten hlavní Fred, který je pro mě ten pravý vzor kamaráda. Díll byl sice trošku slabší než předchozí, ale to vůbec nevadí. Jen od téhle serie knížek nečekejte nějak moc, jsou to prostě jen knížky, na odpočinek. Není to na zamýšlení.

johisa
18.06.2012

Tento díl byl sice taky dobrý, ale na ty další díly to prostě nemá

1

Autor a jeho další knihy

Sue Limb
britská, 1946

všech 10 knih autora

Kniha Dívka, 15 Flirtování po francouzsku je v

Právě čtených1x
Přečtených156x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených8x
Knihotéce23x
Chystám se číst7x
Chci si koupit2x