Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě

"Co můžeme dělat, abychom měli spokojené vztahy se svými dětmi“ Vydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičích často děje. Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme. Výchova totiž není jen to, co děláme navenek, ale i to, co se odehrává v nás, co si neseme v sobě. (Kosmas.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417851/big_dite-ktere-se-v-zivote-neztrati-jak-f8y-417851.jpg 3.912

AUrb

Moc prinosna kniha, ktera cloveku prinese uklidneni a nadhled. Autorka cerpa ze svych zkusenosti matky a psycholozky a zaroven nehlasi jen jednu moznou cestu. Vnima individualitu ditete a take potrebu prace rodice na svem podvedomem nastaveni. Vrele doporucuji!

petshop
11.08.2022

Knížka v podstatě nepřichází s ničím až tak objevným, ale je dobré, že ji někdo napsal. Protože v dnešní záplavě knih o výchově mám pocit, že ztrácím zdravý rozum a měla bych vážit každé slovo a každý tón, abych náhodou nezpůsobila dítěti doživotní újmu. Tahle kniha mě podpořila a pomohla mi získat zpět trochu více jistoty a zbavila dojmu, že dělám všechno špatně, který jsem díky mnoha jiným výchovný metodám získávala.

kuky921
13.07.2020

Pěkné zpracování, ale zdálo se mi to velmi obecné. Očekávala jsem něco jiného.

nikikostadinova
07.05.2020

Hezká a poučná součást mého "home officu".

pat4157
23.09.2019

Konečně! Konečně kniha, která je napsaná českou autorkou a která je určená pro rodiče českých dětí. Dost bylo amerických psychologů a jejich nepoužitelných rad. Konečně někdo vyjádřil názor, že i rodiče můžou vyjádřit negativní emoce, zvýšit hlas apod. Nebudu prozrazovat více, nebudu parafrázovat, co je v knize napsané. Půjčila jsem si jako eknihu a protože jsem z ní nadšená, musela jsem si ji ještě koupit, pro případ...

Anita Michajluková
česká, 1974
2021  Školák, který se v životě neztratí
2019  Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě

Kniha Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě je v

Právě čtených3x
dalších seznamech1x