Dinosauři a jiné pravěké příšery

Dinosauři a jiné pravěké příšery https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35844/dinosauri-a-jine-praveke-prisery-35844.jpg 5 4 1

Pravěk stále láká velké i malé čtenáře. Pro ty nejmenší jsme připravili leporelo s nádhernými obrazy Zdeňka Buriana, světově proslulého malíře pravěkých zvířat. Texty znalce oboru Bořivoje Záruby jsou snadno srozumitelné i zapamatovatelné pro malé milovníky dinosaurů. Vzdělávací leporelo vychází vstříc nové generaci dětí, které získávají množství informací z jiných médií a pomocí tohoto titulu si je mohou s rodiči jednoduše utřídit.... celý text

M-arta
12.12.2017 5 z 5

Pevné leporelo z nakladatelství Albatros s krásnými starými klasickými obrazy Zdeňka Buriana a stručným povídáním o několika nejznámějšch druzích dinosaurů (býložravci, dravci, letci, plavci...) - prima pomocník pro základní orientaci nejen v období první dětské "DINOmánie".
Mám z něj sice trochu výtvarně kontroverzní pocity (ne úplně šťasná typografie a celková práce grafika Burianovy obrazy někdy spíš ruší a zbytečně rozbíjí pozornost), ale i tak by byla škoda těm nejmenším prostřednictvím Burianových maleb dinosaury nepředstavit hned z kraje - tahle vezre je aspoň odolná i v rukou těch nejmenších.

leporela

Kniha Dinosauři a jiné pravěké příšery je v