Digitální fotografie 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Scott Kelby, autor bestselleru Digitální fotografie, přichází s pokračováním, navazujícím přesně tam, kde první díl skončil. Nejedná se tedy o přepracované vydání první knihy. Scott opět přináší přimočáre praktické rady, u nichž zjistíte "Aha, takže takhle to dělají", oproštěné od složité odborné mluvy užívané profesionály. Právě díky těmto jednoduchým a lehce aplikovatelným návodům se stal první díl této knihy jednou z nejprodávanějších publikací o digitální fotografii. V knize nehledejte teorii - začátečníky matoucí slovníček či podrobná vysvětlování. Jde především o to, které tlačítko zmáčknout, jaké nastavení použít a kdy je použít. S téměř dvěma sty fotografických vychytávek vám tato kniha vždy pomůže pořídit daleko lepší, ostřejší a barevnější snímky, blížící se práci profesionálů. Každá stránka knihy je vždy věnována samostatnému problému, jehož zvládnutí zlepší váš fotografický um. Po každém otočení stránky se tak dozvíte něco víc o nastavení fotoaparátu, vhodných pomůckách nebo o tricích, jenž vaše dílka pozvednou z kategorie "fotka" do kategorie "umělecký exponát". Pokud už vás unavuje pořizování snímků, které jsou "všední", listování ve fotomagazínech a přemýšlení, proč vaše fotky nevypadají také tak dobře, je tato kniha určena právě vám....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85640/big_digitalni-fotografie-2-lGD-85640.jpg 4.412
Žánr:
Literatura naučná, Hobby

Vydáno: , Zoner Press
Originální název:

Digital Photography Book, Volume 2, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Digitální fotografie 2

DuncanIdaho
04.07.2017

Opět stručně a jasně napsané poučky, jak správně fotografovat.

jitka7
17.10.2016

Kniha se od prvního liší tím, že se přepokládá, že už amatér něco umí z 1. Je to skvěle napsané, jednoduché, stručné... využila jsem dost věcí a ráda se k tomu vracím, jelikož všechno si člověk nezapamatuje.


Jekysek
07.05.2016

Scottův přístup k vysvětlování postupů mi naprosto sedí. Jednoduché, stručné, často úsměvné rady, zajímavá témata, působivé doprovodné snímky, zkrátka suprová kniha pro každého, kdo se chce ve svém umění posouvat dále.

vhumanik
12.05.2012

O jeden level výš než předchozí díl a to hlavně ve složitosti postupů. Pro pokročilé amatéry téměř nutnost...