Dieta? Vím ještě víc

Dieta? Vím ještě víc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40805/dieta-vim-jeste-vic-40805.jpg 3 24 4

Druhá z řady knih Lenky Kořínkové přináší hlubší vhled do její jedinečné dietní metody. Věnováno těm, kteří chtějí vědět ještě víc. Druhá část obsahuje ryze nové poznatky o tom, jak jsem dietu zdokonalila, aby byla stejně účinná, ale příjemnější a možná i pohodlnější. A ještě další a další zajímavosti, které jsem se dozvěděla o stravě jako takové, ale nejen o ní. I o jiných věcech, tak důležitých pro dobrý vnitřní pocit, které bohužel často podceňujeme. V neposlední řadě kniha obsahuje mnoho konkrétních receptů a kuchařských návodů, aby bylo vaření zábavné a v různých proměnách po všechna roční období.... celý text

JancaMia
14.08.2022 3 z 5

Zajímavý návrat do minulosti, dnes už je to jinde viz. keto, herbalite, natur house apod.

Kontryhelka
01.12.2020 5 z 5

Také na mně dieta LK zabrala. Já mohu doporučit. Každý si v dnešní době může vybrat,co mu vyhovuje.

amenta
23.01.2016 3 z 5

Svého času pomohlo, dnes už jsem jinde a je víc pohledů na stravování, které mi sedí víc.

petka-2007
22.01.2013 3 z 5

Kdysi jsem ji četla a "držela", ale to už je let.... :-) Tenkrát to zabíralo :-)

diety

Lenka Kořínková
česká, 1956
1995  64%Dieta? Já vím.
1995  65%Dieta? Vím ještě víc
1998  67%Kuchařka? Já vím...
1996  64%Dieta? Všechno se vším souvisí
1999  60%Austrálie? Žila a jedla jsem tam 7 let