Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách

Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434210/bmid_diagnoza-ucitelka-2-uca-na-cestach-F3k-434210.jpg 3 13 9

Trochu střelená rodina, banda prima kamarádek, veselí žáci, povolání učitelky a nadšení poznávat nové země (nejlépe s hordou žáků základní školy). Humorně i s nadsázkou vylíčené příběhy ze života vesnické učitelky. Vzhůru za dalšími zážitky a průšvihy, které neznají hranic a mohou se stát každému z nás. Volné pokračování knihy Diagnóza: učitelka doplňují ilustrace Aleny Schulz.... celý text

Literatura česká Příběhy
Vydáno: , Triton

Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách , 2020

maryzka
09.11.2021 5 z 5

Opět kniha plná humoru. I když je to pokračování tak to vůbec není znát. Jinak doufám, že se z autorky nestane nudná spisovatelka.

Veroba
08.08.2021 5 z 5

Vtipné oddychové čtení o jedné odvážné učitelce.

Iki1
06.07.2021 2 z 5

Pokračování Učitelky mě poněkud zklamalo. Přijde mi, že paní kolegyně poněkud vyčerpala sama sebe. Příhody už nemají tolik šťávy jako v první knize. I když jsem se občas dost nasmál, přece jen to bylo v porovnání s první knihou řídčeji. Příhod úzce souvisejících se školními dětmi tu je jako šafránu, ostatní příběhy s jejím povoláním souvisejí jen hodně naroubovaně. Příjemným překvapením ale pro mě byly ilustrace, které vtipně doplňovaly text.

Jordanka9
10.05.2021 4 z 5

Úsměvné příhody čerstvě padesátileté učitelky vesnické základní školy z cest. Ať je to na kurzu angličtiny v přímořském Eastbournu, na výletě s žáky v Londýně, víkendu s kamarádkami v Drážďanech, či týdenním rodinném pobytu ve vysněném New Yorku , nikdy není nouze o zajímavé zážitky a spoustu průšvihů. Kniha je volným pokračováním autorčiny prvotiny Diagnóza učitelka. Tu jsem zatím nečetla, ale určitě si ji nenechám ujít. Příjemné a nenáročné čtení pro chvíle oddechu.

Beruska18
14.10.2020 2 z 5

Nenáročné čtení o životě jedné paní učitelky.

bagel
02.08.2020 3 z 5

Čtení na jedno odpoledne, nic objevného.

cori
08.05.2020 3 z 5

První díl jsem nečetla, ale diagnóza učitelka je poněkud zavádějící. Historky, které autorka popisuje, se mohly stát komukoli (popisuje výlet do Drážďan či na muzikál do New Yorku či jazykový pobyt v Anglii - najděte si např. rozhovor Ivany Chýlkové s Honzou Dědkem o jejím jazykovém pobytu). Jediná cesta se školní skupinou deseti dětí je do Londýna. Nenáročné oddechové čtivo na jedno odpoledne. Podle mě by byla vhodnější forma blogů, než tištěné knihy.

Petraxxx
12.04.2020 2 z 5

Oddechovka, která pobaví.

vsechnonebonic
27.03.2020 4 z 5

Přečteno. V této době jsem chtěla něco nenáročného a pokud možno i zábavného. Paní učitelka toto všechno splnila. Její životní nadhled jí opravdu závidím a líbí se mi, jak si umí udělat legraci i sama ze sebe.

Gabriela Falcová
česká, 1966