Dezerty a cukroví

Dezerty a cukroví https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95352/zlata-kniha-dezerty-a-cukrovi-95352.jpg 5 20 7

Kuchařské předpisy na známé i neznámé moučníky, dorty, dezerty a další druhy cukroví. Potěšte své oči a chuťové buňky při slavnostní přehlídce dezertů. Více jak 200 dobrot, nad nimiž se sbíhají sliny, všechno zobrazeno na celobarevných fotografiích.

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Mary Berry , 1991

Kerberos
11.12.2022 5 z 5

Knihu jsem dostala před letyod manžela a odměnila se mnoha moučníky a dorty podle receptů, které obsahuje.

Renncha
16.12.2021 5 z 5

Kniha je srozumitelná, přehledná, super fotografie,recepty boží ..dokonalost

PetraJirků
17.11.2019

Kniha je úžasně zpracovaná a hodí se jak pro naprosté nováčky, tak i pro profesionály.

jinbr
24.06.2019 4 z 5

Kuchařku mám již také spoustu let, několik receptů jsem vyzkoušela. Jen mi u některých přišlo, že množství není buď správně, nebo není popsán správný postup. Například jsem nikdy nezvládla lanýžový krém u čokoládového lanýžového dortu.

roisin
17.06.2017 5 z 5

Absolutne nejvetsi cukrarsta autorita v Anglii jiz nekolik desetileti. Neprustrelne recepty a postupy, ktere vyuzije snad kazdy, kdo to s pecenim mysli vazne.

Amalberga
21.11.2016 5 z 5

Všechny recepty, které jsem z knihy dělala se mi vždy povedly. Skvělá kniha, doporučuji.

Herby77

britská, 1935
2011  94%Dezerty a cukroví
1996  95%Velká rodinná kuchařka
2013  90%Škola vaření pro celou rodinu

Kniha Dezerty a cukroví je v