Devět dní nekonečna

Devět dní nekonečna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475797/bmid_devet-dni-nekonecna-I6h-475797.jpg 5 3 1

Příběh mimořádného zážitku blízké smrti. Trvalo to pouze několik vteřin: V okamžiku, kdy Anke před hořícím krbem ve svém obývacím pokoji náhle vzplanula, uvědomila si se zvláštní odevzdaností: „Teď zemřeš!“ S rozsáhlými popáleninami ji převezou do nemocnice. Devět dní leží v kómatu; příbuzní i lékaři počítají s nejhorším. Nikdo ovšem netuší, že Anke právě vykročila na nejpodivnější cestu svého života: V duchovních světech, mimo čas a prostor, neoddělitelně spojena s Původem všeho bytí dostává odpovědi na všechny své otázky. Toto vyprávění o zcela neuvěřitelném dobrodružství mezi životem a smrtí otevírá neznámé sféry vědomí a fascinující vhledy do lidské existence. Také působivě ukazuje, že naše vnímání reality je pouze nepatrným zlomkem bohatosti nekonečného množství realit. Zážitky Anke Evertz zbavují nejen strachu ze smrti — ale především strachu ze života. Jsou působivým svědectvím toho, že všichni jsme spojeni s větším celkem.... celý text

RenataP
25.10.2021 5 z 5

Na jednu stranu velmi strhující čtení, kdy už jen příběh vás vezme s sebou, ani nevíte jak.
Na straně druhé je to čtení, které si i zaslouží pomalejší navnímání, protože z něho vyplývají i hluboké vnitřní pravdy pro každého člověka. Sami vycítíte jaké.
Rozhodně jeden z výrazných čtenářských zážitků.

Autorovy knížky

Anke Evertz
německá
2021  93%Devět dní nekonečna

Kniha Devět dní nekonečna je v