Děti nového věku

Děti nového věku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432446/bmid_deti-noveho-veku-Hns-432446.png 4 59 59

Děti Nového věku jsou fenomén posledních let, který vyvolává řadu otázek, nutí k zamyšlení a otevírá brány jiného pohledu, než na který jsme dosud byli zvyklí. Těchto dětí je hodně a o svých pocitech nemluví s každým. Často žijí ve dvou světech, v našem viditelném a zároveň v tom jejich, který většinou nevidíme. Strhující výpovědi předškoláků, dětí školou povinných, ale i dospělých, většinou podložené jejich kresbami, posunou vaše dosavadní představy a přesvědčení. Přinášejí úžasná autentická svědectví o jejich minulých životech, která jsou naprosto přirozená a otevřená. Děti, o nichž pojednává tato publikace, jsou často nositeli mnohem starších duší, než si dovedeme představit. Možná máte právě takové doma. Přicházejí nám předat poselství, na které jsme zapomněli, a připomenout, že smrtí život nekončí a že když něco nevidíme, neznamená to ještě, že to neexistuje. V jejich malých tělech je ukryta moudrost, která spolu s nimi sestoupila na Zemi. Jdou přímo do srdce a vidí pod povrch situací. Cítí, když nejsme v souladu sami se sebou. Jejich záměrem je probudit nás a vrátit nás zpátky k sobě, domů, do svého srdce. V knize se setkáte také s tématem meditace s nejmenšími a nahlédnete za zrcadlo vztahů rodičů s dětmi. Uzavírá ji kapitola Reinkarnace jako prožitek a fenomén, v níž najdete historii pojetí reinkarnace, obohacenou zdokumentovanými příběhy.... celý text

suiteki
24.07.2020 5 z 5

Konečně kniha s tímto tématem od českého autora. Velmi mile mě překvapila, čekala jsem ze bude super, ale i tak předčila má očekávání. Kniha je plna dětských kreseb, kde každá ma svůj příběh.

Astonius
20.07.2020 3 z 5

Tento typ knih nijak cíleně nevyhledávám, padla jsem na ni v knihovně a odnesla na prolistování domů. Nejzajímavější část se týká samozřejmě příkladů kreseb a chování malých dětí, které zprostředkovala jejich učitelka ve školce - zdají se být velice přesvědčivé, ale nevěřící Tomáš ve mně mi přece jen našeptává, že jsou některé možná i vytržené z kontextu a ovlivněné kdoví čím - přece jen jde většinou o 3 nebo 4 leté děti, které mohou např. kreslit nebo po svém interpretovat např. věc zahlédnutou v televizi apod. Je to ale jen můj názor. Co se týče posledního uvedeného příběhu Jamese Leiningera, ten je již notoricky známý a nevěřícímu Tomášovi ve mně nad ním docházejí slova :-)

mahdal
12.07.2020 4 z 5

Podobnou knihu (žánr) jsem ještě nečetl, a proto jsem rád, že jsem na ni narazil. Obsah mě velmi zaujal, líbila se interpretace výzkumu podložená psychologickými tezemi. Za nejzajímavější část bych označil převyprávění příběhů malých dětí, které vzpomínají na své minulé životy. Autorka tyto příběhy líčí s takovou důvěryhodností, že při určitých pasážích člověku vyvstane "husí kůže".

Věřím, že každý na minulé životy věřit nemusí, kniha zasáhne především senzibilnější osoby a jedince se smyslem pro duchovno.

Monns
02.06.2020 5 z 5

Velmi zajímavá kniha.

ditul
30.05.2020 5 z 5

Nádherné příběhy dětí, co si pamatují své minulé životy, u některých jsem měla až husinu..
*Děti jdou přímo do srdce, vidí pod povrch situací. Cítí, kde člověk není v souladu sám se sebou a kde je problém, který je třeba řešit. Přesně vědí, kde je třeba něco změnit.
Dítě ztělesňuje to, co žijí rodiče, tedy i stres, napětí nebo oslabenou imunitu. Cokoliv se nám na chování našich dětí nelíbí, je to naše. Je to naše nastavené zrcadlo. Je to poselství pro nás. Naše děti jsou proto jedněmi z našich největších učitelů - a ne naopak, jak si mnozí často myslí.
Nemocí nebo emocí nám ukazují, kde my sami máme problém. Každá nemoc dítěte je informace pro nás, o nás.

M100
26.02.2020 4 z 5

Zajímavé čtení, příběhy malých dětí, kteří si pamatují své minulé životy, vidí auru, energie....

děti meditace reinkarnace minulé životy

Jana Štrausová
česká, 1968