Případ modrého kolotoče

Případ modrého kolotoče https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73541/detektiv-kvitko-pripad-modry-kolotoc-73541.jpg 4 8 2

Detektiv Kvítko série

Další napínavý případ od autora Jürgena Banscheruse v knize Případ modrého kolotoče. Detektiv Kvítko má další napínavý případ: Musí zjistit, kdo poškodil elektrický přívodní kabel modrého kolotoče, oblíbené pouťové atrakce.

midone
15.04.2022 5 z 5

Četla jsem to asi v páté třídě. Do čtenářáku mi chyběla jedna kniha. Paní učitelko, nikdy vám neodpustím, že jste mi řekla, že je to možná tak pro první/druhou třídu. Nene! Mně se to líbilo mnohem víc, než jiné knihy.

JankaV80
16.07.2020 5 z 5

Četl syn na přelomu konce 2. třídy a prázdnin. Příběh malého detektiva Kvítka ho zaujal natolik, že konec knihy hltal a nechtěl přestat číst, dokud nebude vědět, kdo je pachatelem :)
Příběh je jednoduchý, má normální a uvěřitelné rozluštění, nic složitého pro děti (což já osobně kvituji). Kniha je psaná velkými písmeny pro začínající čtenáře, takže syna bavilo čtení víc, protože četl relativně rychle.
Knížku doporučuji, je ideální pro kluky a hlavně začínající čtenáře. Není nutné číst před 2. dílem díl 1., nenašla jsem v příběhu žádnou návaznost, která by syna v příběhu omezovala.

kolotoče pro začínající čtenáře

Jürgen Banscherus