Nepřítel v mé mysli

Středoškolačka Vee má mimořádnou schopnost - během stavů bezvědomí se ocitá v těle jiných lidí. Svoje nadání se učí postupně ovládat. Najednou se ale probudí za volantem auta, které se řítí do neznáma. Zdá se, že se někdo "naboural" do jejího vědomí a snaží se ji ovládnout. Kdo je tento vetřelec? Proč se pokouší Vee sledovat a kontrolovat její mysl?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172316/nepritel-v-me-mysli-rOh-172316.jpg 4.193

Děsivé splynutí (2.)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Nepřítel v mé mysli

Aki12
21.09.2018

Příběh je opět velmi čtivý, napínavý a plný nečekaných zvratů. A stejně jako u prvního dílu vás okamžitě vtáhne do děje. Na rozdíl od prvního dílu, je na závěru kladen důraz, tudíž vás finále nadchne.
Kniha je určena spíše milovníkům žánru Young Adult.
Před začátkem čtení, doporučuji přečíst první díl, aby vám zbytečně neunikaly nějaké souvislosti a zbytečně jste si po celou dobu knihy nekladli otázky.

EliJane
19.07.2018

Četla jsem i první díl, ale musím uznat, že toto pokračování mě nadchnulo!
Možná to je tím, že je tentokrát postava, kterou Vee miluje nám důvěrně známá?
U knihy jsem se smála, vztekala jsem se, žárlila i plakala. Všechno jsem prožívala s Vee.
Knihu jsem zhltla za dva dny. Nedalo se odtrhnout.
Sice jsem hlavní zápletku odhadla, ale jinak se mi konec líbí.
Stejně tak i autorova zodpovědnost vůči čtenářům, že nám (jak jsem se bála) díky bohu nezabil jednu z hlavních postav.

Pedruska01
04.02.2018

Jako první díl - ta kniha měla neskutečnou čtivost. Opět se to netáhlo, mělo to švih a napětí. Překvapení z prvního dílu vydrželo i do tohoto. Tentokrát se do příběhu zamotala ještě divnější věc a to taková, že Vee nebyla sama, kdo navštěvuje druhé. Někdo se dostával do Vee samotné. Opět jsem neměla šanci uhodnout, kdo za co může. Padla mnoho podezření, ale nikdy jsem je neměla oprávněná. Tetu Lydii jsem si neskonale zprotivila společně s Vee. Byla podezřelá, co si budeme povídat a nedokázala jsem si ji na konci "usmířit".
Rollins je prostě Rollins. Je to báječnej kluk, ale s tou Annou mi pil taky krev. :D Vůbec by mi nevadilo, kdyby v téhle edici vyšlo ještě něco, jelikož mě to vážně bavilo. Prostě nešla jsem spát, dokud nebudu vědět, co se stalo - což se u mě nestává. Za mě rozhodně velké doporučení. :)

MartinaSladkova
07.02.2017

Slabší než první, ale i tak napínavé. Čekám na další díl.

Layss
07.12.2016

Četla jsem první díl a ten se mi moc líbil. Na druhý díl jsme dlouho vyčkávala, až jsem to nevydržela a objednala jsem si knihu z e-shopu. Přečteno jsem měla za dva dny. Sice se mi líbil ten první díl více, ale ani tento nebyl špatný. Napínavý byl rozhodně. Asi nebude dlouho trvat a k oběma dílům se zase vrátím.

Miška.Miška
18.05.2016

Musím říct že konec této knihy mě opravdu zaskočil a překvapil. Proto dábám dvě hvězdičky, ale jinak mě kniha nezaujala.

M1ra
28.03.2016

Mnohem lepsi čtení nez prvni dil, ale zadny zazrak. Na klid a relaxaci skvele.

JanaT.
17.03.2016

Tyhle knížky jsou jako čokoládové pralinky. Víme sice, že existuje i kaviár nebo nějaké příšerně zdravé ovoce v biokvalitě, ale stejně po nich sáhneme, smlsneme je a máme chuť na další...

Děti kapitána Granta
Děti kapitána Granta