Vesmír, hvězdy a slizcí ufoni

Vesmír, hvězdy a slizcí ufoni https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97249/desiva-veda-vesmir-hvezdy-a-slizci-ufoni-97249.jpg 4 51 3

Nekonečný vesmír nejen jako science fiction. Vesmír, hvězdy a slizcí ufoni je kniha jako z jiné planety! Kde jinde byste zjistili, kteří astronomové zabíjeli lidi, proč se ve vesmíru trhají vnitřnosti, jestli Měsíc voní nebo páchne. Pokud si myslíte, že dokážete strávit děsivou součást vědy, přečtěte si o tom, jak vypadá okraj vesmíru, procestujte planety s ufonem Žlebem, poznejte, které galaxie se navzájem požírají, a ověřte si, zda máte na to stát se slavným hvězdopravcem. K tomu vám poslouží bláznivé kreslené vtipy a kvízy a přísně tajné fakty, o kterých jste dosud neměli ani tušení.... celý text

Literatura naučná Vesmír Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Space, Stars and Slimy Aliens , 2003

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Knihy z této série mě jako školačku hodně bavily. Dozvěděla jsem se něco nového zábavnou formou a navíc jsem milovala to grafické zpracování a obrázky.

Knihomolka506
30.10.2020 5 z 5

Vesmír- tak jak ho neznáte. S humorem a ilustracemi od slavného autora malá encyklopedie vesmíru, o které jste zatím neslyšeli

Ell Amaterasu
27.04.2013 4 z 5

Poutavě a vtipně povyprávěno o vesmíru, planetách a dalších vesmírných tělesech.