Šokujúca príroda

Šokujúca príroda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406999/bmid_protivna-priroda-V5y-406999.jpg 4 56 8

Niekedy sú zvieratá studené a slizké s obrovskými zubami. Iné rady cicajú krv a bývajú na strašidelných miestach. Slovom - sú odporné. Čudné, ale práve o tom je táto kniha. Odporná príroda. Deväťdesiat deväť percent učiteľov by to nechcelo učiť ani v najhorších snoch. Ale kto vie? Keď si si už naštudoval plazy a nabiflil sa cicavce, mohol by si presvedčiť učiteľa, že si vedec od prírody. Možnože by si raz mohol objaviť nový druh odporných tvorov. Alebo sa ti zachce zadovážiť si nové zvieratko...... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Nasty Nature , 1997

Lucissia
08.08.2023 5 z 5

Hromada zajímavosti podaná zábavnou formou. Nám se moc líbilo. :-)

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Knihy z této série mě jako školačku hodně bavily. Dozvěděla jsem se něco nového zábavnou formou a navíc jsem milovala to grafické zpracování a obrázky.

StarPopcorn
11.08.2020 5 z 5

Výborná kniha, pobavila a i jsme se něco dozvěděl

IHT
23.12.2018 5 z 5

vyborne! i jako profesionalni zoolog jsem se pobavil a dozvedel par novych drobnosti :) Arnold je v popularizaci pro deti proste nejlepsi ;)

z1631984
06.03.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih edice Děsivá věda. Velmi vtipné a poučné.

Dandulka
10.06.2012 5 z 5

humor a poučení- skvělé edice, všechny!

Peter.Melon
05.05.2012 3 z 5

Dobrá kniha.Přečetl jsem ji vícekrát.Místy je i zábavná.Za přečtení stojí.Kniha která je určena spíše pro mládež.Je zajímavě ilustrovaná.Právě v ilustraci a "bublinách"tkví kouzlo této knihy.Zajímavé jsou však také články,které autor získal při svých dobrodružstvích.Hodnotím 60 procenty.

Izzy_
23.08.2011 5 z 5

skvelá , zaujímavá a vtipná knižka o prírode.