Depresivní onemocnění - prokletí silných

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Trpíte-li depresí, nejste sami – tato choroba se týká 15,5 milionů lidí v USA a více než 3 milionů ve Velké Británii. Lidé s depresí jsou mnohem silnější, než si myslí. Trpíte depresemi? Pak jste zřejmě silnější, než jste se domnívali Deprese = příznak síly a schopnost. Velmi úspěšná kniha Depresivní onemocnění, kterou napsal zkušený psychiatr Dr. Cantopher, vysvětluje, že lidé trpící depresí bojují proti tlakům a napětí, které by ostatní lidé nezvládli a utekli by, protože by nechtěli být v jejich kůži. Deprese je nemoc – dá se léčit V této příručce je deprese chápána jako fyzická nemoc, ze které je možné se zotavit. Dr. Cantopher poskytuje komplexní, dostupný přehled depresivních nemocí, vede čtenáře po cestě přes vlastnosti deprese, její historii, symptomy, příčiny až po léčbu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257363/depresivni-onemocneni-prokleti-siln-257363.jpg 512
Žánr
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Anag
Orig. název

Depressive Illness: The Curse Of The Strong, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Depresivní onemocnění - prokletí silných

Přidat komentář
LussyP
26.12.2020

Knížka mě zanechala vnitřně rozpolcenou. Je hrozně zvláštní, když čtete od někoho, koho neznáte, co děláte (a věřte, že děláte). Možná Vám pomůže alespoň trošku, hlavně v tom otevřít oči a říct si, že to možná opravdu není vaše vina...
Kapitoly historie i probrání různých metod a příčin, důsledků se mi moc líbily. Není to žádná motivační kniha, ale spíš taková odbornější pro laiky, možná bych i řekla příučka.

Cajda
17.12.2019

Každá stránka by se mohla zarámovat a vše je možné podepsat vlastní krví. Je napsaná naprosto luxusně - autor přesně ví, co nám sděluje.


Palorizek85
22.02.2019

Lehce ale dobře popsané onemocnění klinické deprese spolu s praktickými kroky a léčebnými postupy. Vše velmi stravitelnou podobou.

NancyBlack
19.02.2019

Kniha mi šíleně pomohla. Dokonalost.

Štítky

deprese

Autor knihy

Tim Canthoper
anglická

Kniha Depresivní onemocnění - prokletí silných je v

Právě čtených2x
Přečtených15x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených2x
Knihotéce8x
Chystám se číst11x
Chci si koupit5x