Deprese jako šance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: Spirituální impulzy Deprese, smutek, zádumčivost jsou průvodními znaky životního stylu moderního zaměstnaného a uspěchaného člověka. V tunelu práce a rychlého odpočinku jako by aktivní člověk nedovedl nalézt potřebné světlo a útěchu, kterých je mu tolik zapotřebí. Příznaky deprese jsou autorovi znameními, která je třeba umět dešifrovat a správně číst. Kniha uvádí do spirituálních úskalí duševních stavů, které mohou vést k depresi, jakési „temné noci duše“. Nenabízí snadné návody, ale hluboké zamyšlení a analýzu, které mohou být východiskem k překonání krátkodobých depresivních period nebo i závažné nemoci. Anselm Grün je jedním z nejúspěšnějších spirituálních autorů dneška. Jako benediktinský mnich žije a pracuje v německém opatství Münsterschwarzach, kde píše a vydává knihy, vede poradenskou službu a je ekonomem kláštera. Jeho knihy dosáhly ve světě už milionových nákladů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44412/deprese-jako-sance-44412.jpg 4.215
Žánr
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Portál
Orig. název

Wege durch die Depression. Spirituelle Impulse

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Deprese jako šance

Přidat komentář
Luis
03.06.2018

Některé kapitoly jsou zajímavé, ale že by mi z pohledu nemocného člověka tato kniha pomohla to se příliš říct nedá. Je to takové čtení bible z pohledu deprese.

martunka
12.05.2017

Určitě mně tahle kniha pomohla se na mou depresi podívat z jiného úhlu pohledu. Jen bych chtěla dodat, že mám z celé knihy pocit, že si autor mysli, že deprese má čistě vnější příčinu. Přitom je přece tato nemoc způsobena nedostatkem serotoninu.


lidunka1
22.07.2015

Kniha není špatná, ale na Anselmu Grünovi je poznat, že sám deprese nikdy neměl....