Deník odbarvené blondýny

Deník odbarvené blondýny https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/3395/denik-odbarvene-blondyny-3395.jpg 3 95 27

Pekelný život ženy s odbarvenou hlavou. Blondýnka Božena Svárovská glosuje dění kolem sebe i radosti a strasti osobního života. Jak se jedna žena vyrovná se špatným sexem, plastickou operací, smrtí otce, sexuálním harašením a nabídkou k sňatku? A proč jméno Božena není dobré, když chcete dělat kariéru v médiích a hledáte lásku snů? Vycházelo na pokračování ve známém časopise.... celý text

Dannielle
19.11.2013 2 z 5

No nebyl to zrovna můj šálek kávy ,ale taky jsem se docela nasmála. Možná si přečtu i další díly.

Beatris
21.07.2013 3 z 5

Jelikož jsem na dovolený neměla nic jinýho, tak jsem byla trochu i nucena si to přečíst, jestli jsem se nechtěla unudit k smrti, ale vážně to nebylo úplně špatný, taková oddechová fajn četba.

siamka
11.06.2013 5 z 5

Mě se tenhle styl knížek líbí,vždycky se u toho dobře zasměji,za mě super :-)

Delfi.necek
02.04.2012 4 z 5

Není to úplně top kniha,ale já se vážně nasmála!!!

Dixinka
28.01.2012

Bavila jsem se od začátku knihy do konce. Vtipná oddechovka. Jsem ráda, že jsem ji v knihovně objevila.

Domenica
03.03.2011 4 z 5

Velmi vtipné, nejednou jsem se musela smát nahlas. Ale autorka v příběhu měla nejednu nesrovnalost. Například ročník narození neodpovídá věku nebo pekaře ne druhé straně nazývá kuchařem... Kniha není vůbec náročná, a kdo se chce trochu pobavit přijde mu vhod.

jont
30.11.-0001 3 z 5

Stylisticky to je nepříliš povedené, našel jsem tam několik překlepů a prostě je poznat, že autorka není "novinář" ani "spisovatel". Přesto se mi kniha poměrně líbila, bylo tam hodně opravdu nevšedních a vtipných situací.

Nejvíce mě ale zaujal popis "neprovdaných žen", jak sice dělají kariéru, ale jsou zoufalé, protože hrozně touží po běžném vztahu a dětech, a jejich sen se jim pořád víc a víc vzdaluje.

Jestli to takhle v Praze fakt je, asi se tam někdy přestěhuji. Tolik příležitostí k navázání kontaktu člověk jen tak nenajde :).