Deník holky z lékárny

Deník holky z lékárny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492352/bmid_denik-holky-z-lekarny-0qW-492352.jpg 4 89 27

Deník holky z lékárny série

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo v lékárně pracuje, jaké má vzdělání a povinnosti? Zajímá vás, co se lékárníkům honí v hlavě při práci s pacienty? Chcete se zasmát nad nejroztodivnějšími názvy a zkomoleninami? Do tajů lékárenského prostředí vás zasvětí jedna mladá a empatická farmaceutická asistentka Martina, známá z facebookového blogu Deník holky z lékárny. V knížce najdete mnoho poutavých, veselých, zarážejících, ale i naučných příběhů z prostředí lékárny, u kterých se jistě nebudete nudit.... celý text

werick
17.10.2022 5 z 5

Pro mne příjemná oddechovka, při které se člověk i usměje a dozví se zajímavé věci ohledně jiné profese. Zajímavé historky, že se člověk nestačí divit, co vše práce s lidmi obnáší

Adris
15.08.2022 2 z 5

Knihu jsem si brala s tím, že se hlavně nasměju. No, nenasmála jsem se - ale dozvěděla jsem se zajímavosti ze zákulisí lékáren, což mi vůbec nevadilo. Knihu jsem četla u lékaře a četla se lehce, díky tomu, že je složena z povídek. Takže takhle do autobusu nebo ke kafi je to dobrá kniha. Takový suplent příběhů na FB nebo časopisu.

Kika_makes_
01.08.2022 5 z 5

Tak dobre som sa už dlho nezasmiala. :) Kniha je veľmi vtipná, niekedy si vravím čo ľudia nevymyslia ale práca s ľuďmi je zábavná. Oceňujem aj krásne ilustrácie. Proste dokonalosť. Najlepšia kniha na zlú náladu.

KnihomolkaEva
12.07.2022 5 z 5

Autorku sleduju na facebooku, takže jsem se trochu obávala, aby kniha nebyla jen opakováním jejích příspěvků. Ale není to tak, dozvěděla jsem se dost nových věcí, kniha se skvěle četla, několikrát jsem se fakt zasmála a grafická stránka knihy se mi taky moc líbila.

petuzla5591
01.07.2022 4 z 5

Moc fajn oddechovka, u které jsem se mnoho přiučila a navíc si ověřila, že práce s lidmi je všude stejná. Rozhodně doporučuji.

Hakri
09.06.2022 5 z 5

Super čtení na cestu do práce/z práce, "humorné" zážitky a krásné ilustrace.

Vendyorit
01.06.2022 5 z 5

Parádní oddechovka. Navíc se člověk nestačí divit, co vše si lékárníci od lidí vyslechnou. :) Vše je podáno s lehkým humorem. Výborně se čte.

životopisy, biografie lékárnictví, farmacie lékárnice, lékárníci

2022  84%Deník holky z lékárny
2024  0%Deník holky z lékárny 2

Kniha Deník holky z lékárny je v