Dobrodružství báječných kamarádů

Dobrodružství báječných kamarádů https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439682/bmid_dobrodruzstvi-bajecnych-kamaradu-edt-439682.jpg 4 51 10

Roland a jeho kamarád Barbar Garg musejí opustit svou bezpečnou vesničku a vyrazit na nebezpečnou výpravu, aby zachránili Rolandovu maminku ze spárů Bílého čaroděje. Uspějí oba hrdinové? A přežijí vůbec? Vydejte se s nimi za velikým dobrodružstvím, které se zrodilo ve fantazii Rowleyho Jeffersona!

Dobrodružné Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Rowley Jefferson's Awesome Friendly Adventure , 2020

jasmína
26.03.2024 5 z 5

Přečteno za dva večery....

Ladis777
15.02.2024 1 z 5

Ty dvě perspektivy vyprávění byly slušný nápad, jinak nenadchlo ani mě, ani dítě. Řekl bych, že jsme to spíš spolu přetrpěli.

MollyCornelia
02.03.2023 3 z 5

3,5*/5*
Milé, lehce vtipné jednoduché čtení. Jako oddechovka na vypnutí mozku super. Líbilo se mi, že autor zachoval charaktery Rowleyho i Grega z Deníků m. p. I konec byl na takovou knihu ucházející, což mě mile překvapilo.
Trochu nižší úroveň než Poseroutkové, ale jinak se mi knížka líbila.
Doporučuji čtenářům od 10 let.

Netopyr07
19.09.2022 4 z 5

To jsem se zasmála... takové rádobypoučné čtení pro děcka... "buďte k sobě hodní, třiďte odpad, zdravě žijte..." Dost jsem se pobavila. Co mě ale nepobavilo, že "Rowly" nepíše čárky - to bude legrace, až nám děcka řeknou "A mamííí, proč musím psát ve větách čárky? Jsem četl jednu knížku a tam nebyla ANI JEDNA..." A ty překlepy, co tam nasekalo nakladatelství... jaká škoda.... Mohla to být dobrá knížka.

Ctenaricek4
16.08.2022 4 z 5

Opět se setkáváme s Rowleym, který píše dobrodružný příběh, a s Gregem, který mu do toho pořád "kecá". Četli jsme společně se synem. Kniha i příběh nás pobavil, a oba jsme se shodli na tom, že nás zde Greg neskutečně štval. :D

HonzikCZ
06.07.2022 5 z 5

Hodně dobrodružné a hodně fantasy, doporučuji.

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Výborný super nápad!

marek53
26.12.2021 4 z 5

Tento díl jsem si užil mnohem víc než první. Překvapivě se mi Líbili více části kde Greg s Rowleym vymýšlí příběh než ty kde se ten příběh odehrává. Příjemná pohodová knížka. hodnocení: 7,5/10

Knihomolka506
24.10.2020 5 z 5

Druhý díl série je o hodně lepší než ten první. Pohadkové, fantasy dobrodružství dvou kamarádů na cestě za záchranou člena rodiny je skvělé, napínavé a tak ctive!! Doporučuji ♥️

Lachtaan
30.08.2020 3 z 5

Kinneyho nejznámější knižní sérii čtu už od nějakého roku 2008 a pořád mě baví si ji pořizovat, číst ji, dělat pro ni nové místo na poličce a hlavně o ní poté psát tady. Hlavní příběhová linka psaná Gregem Heffleym pořád a stále neztratila na kvalitě, možná proto je takovým fenoménem mezi dětmi i teenagery po celém světě už taková léta. Pokus o spinoff se super otravným Gregovým kamarádem Rowleym mi už přišel až moc cílený vyloženě na děti a jeho experimentální fantazijní pokračování je toho jen podpůrným důkazem. Neříkám, že jsem se u tohoto rychločtení nebavil, ale vtípkům jsem se smál spíš z pocitu bizarnosti než čirého humoru. Naštěstí zanedávno vychází další Gregův rukopis, který mi jistojistě zahojí újmu po této knížce.

Jeff Kinney (p)
americká, 1971