Deníček Camille G: Dvoječka

Deníček Camille G: Dvoječka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499594/bmid_denicek-camille-g-dvojecka-oPP-499594.jpg 4 50 50

Smíchokniha plná sranda příhod ze života bláznivý skorobloncky. Historky Camille G. baví desetitisíce čtenářů svou ulítlostí a humorem, ze kterýho už povolil nejeden svěrač. Svérázná Brňačka díky svý střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu zažívá někdy až neuvěřitelný příhody u koní, se psem, s kámoškama i s rodinou. Píše svým osobitým stylem: s nadsázkou, špetkou černýho humoru a trochó hantecu. Ale bacha! V příbězích se vyskytujó sprostý slova, tak ať to někoho nepobóří!... celý text

PetraStárková
17.09.2022 5 z 5

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Magdalenkačte
14.09.2022 4 z 5

Začíná podzim …možná na vás padnou depka stavy …když ale vezmete do ruky tuto knihu, tak žádná podzimní deprese opravdu nehrozí.
Krátké příběhy v podání brňačky Camille vám zvednou náladu a garantuji slzy smíchu.
Nejvíc mě bavila kapitola Jak jsem se fotrovi namotala do kola na Kozim dechu a pak O nehodičce na vjezdu do garáže..
Kniha mě bavila, ale strhavam hvězdičky za narůstající počet vulgarismů ke konci. Za sebe bych řekla, že by to šlo i bez nich nebo přiměřeně ‍️.

Znáte tyto knihy? A která kapitola nejvic bavila vás?

blanka5960
13.09.2022 4 z 5

Deníček neboli smíchobichle, jak ji autorka sama nazývá, je něco málo přes dvěstě stránek historek u kterých budete doslova řvát smíchy, popadat dech a také vás bude ze smíchu bolet břicho. A pokud ji budete číst někde na veřejnosti hrozí, že budete považováni za blázna, který se nahlas směje. Ono to totiž při čtení této knížky ani jinak nejde, než se hlasitě a od srdce smát.
Autorka Camile G je svérázná, prostořeká, praštěná Brňačka, píšící jak ji pusa narostla o svých zážitcích z dětství, dospívání i dospělosti.
V Deníčku je třicetpět kapitol nabitých černým humorem, okořeněných brněnským hantecem, u kterých se budete bavit a smát od začátku až do poslední kapitoly.
Já jsem se u knihy bavila, nahlas se smála, nevěřícně kroutila hlavou a říkala si, že to snad ani není možný. Při čtení jsem si procvičila břišní svaly, málem strhla bránici a slzné kanálky dostaly taky pořádně zabrat :-D Ale hlavně jsem se při čtení neskutečně odreagovala a zrelaxovala.
Věřím, že se bude líbit všem, kteří se rádi zasmějí, mají rádi černý humor a neberou život příliš vážně.
!Varování
V knize se vyskytují vulgarismy.

Slezkairis
09.09.2022 5 z 5

Tak to je pořádná jízda od správně "šáhlé" Brňačky :-) Musím se přiznat, že můj čas, při deštivém odpoledni, nebyl lépe využit než s touto knihou v ruce. Zábava zaručena od začátku do konce! Je blízká mému srdci, holka jedna praštěná! :-) Kniha určitě není vhodná pro nikoho se suchým humorem :-D Popusťte uzdu představivosti a v hlavě vám pojede film jak z bijáku...