Deníček Camille G aneb Sranda příběhy z dětství i dospělosti

Deníček Camille G aneb Sranda příběhy z dětství i dospělosti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480573/bmid_denicek-camille-g-yjr-480573.jpg 3 90 37

Humorná vyprávění z dětského i dospělého života autorky. Autorka podává příběhy ze svého dětství, dospívání i dospělého rodinného života s humorem až rozjíveným, vypráví o svých nejintimnějších a často ne právě lichotivých zážitcích a nešetří ve svém vyprávění ani sebe, ani nikoho ze svých lidských či zvířecích blízkých.... celý text

Dela111
03.01.2024 4 z 5

Tohle není četba pro každého, pro tento humor musíte mít pochopení. Jsou to příhody ze života autorky od dětství po současnost a nejde tady o nějaký inteligentní či vlídný humor, tohle jsou každodenní úsměvné příhody, převládají trapasy.
Sympatické je, že autorka si dělá srandu sama ze sebe a fakt se nešetří. Často jsou to příhody, se kterými by se mnozí nepochlubili, aby se neztrapnili. Camille sedne, sepíše to a rozhlásí do světa :-). Je úplně jedno jestli je něco vylepšené či přehnané, důležité je, že to splní účel - pobavit čtenáře. Ubrala bych však příhody, kde vtip tvoří střevní potíže, těch je tam moc.
Pokud jde o použitý jazyk, je to směska upravených brněnských výrazů, nejde však o skutečný hantec.
Rozhodně nedoporučuji čtenářům citlivým na vulgární výrazy, tohle by nedali.
Já celkově hodnotím kladně, pobavilo mne to a nejednou rozesmálo.

Ív688
03.12.2023 3 z 5

Kde se v té drobné blondýně bere takových "dosíracích" slov nevím, ale každým pádem jsem se pobavila, jednak tím nářečím a jednak příhodami, asi bych se podruhé ke knize nevracela, na jedno přečtení ( za dvě hodiny) dobrý...:-) jak se ale dívám, má autorka další deníčky, tož to ještě prubnu...

KK22
30.07.2023 4 z 5

Knížku jsem měla půjčenou od kolegyně, jelikož jsem chtěla zkusit něco opravdu vtipného a neotřelého... Nečetla jsem ji tedy naráz ale vždy jen pár kapitol, podle toho jak jsem měla zrovna náladu. Kapitolky jsou krátké a moc na sebe dějově nenavazují, což jsem vnímala jako výhodu v tomto případě. Některé mi úplně vtipné nepřišly, ale u jiných (a že jich nebylo málo) jsem se opravdu slovy autorky "dosrala smíchy". Takže účel splněn.

JancaMia
22.07.2023 2 z 5

Autorka má zvláštní smysl pro humor, dle mého názoru je autorka z Hané nebo odněkud z moravy. Buď už nejsem cílový čtenář anebo mě tento druh humoru již opustil.

Slůník
17.03.2023 3 z 5

Bydlím kousek od Brna, mám v Brně rodinu, ale neznám nikoho, kdo mluví tak, jak autorka píše. Nicméně už dlouho jsem se u knihy tolikrát nahlas nezasmála.

RadkaMatouskova
22.02.2023 5 z 5

Nejlepší čteníčko, super prča a prostě doporučuji všem kdo má rád pořádnou srandu a hlavně si nezapomeňte vzít náhradní spodky!! Autorka má svůj Fb blog DENÍČEK CAMILLE G, takže dopředu víte do čeho jdete..........

MartinaS483
22.02.2023 5 z 5

Určitě doporučuji všem, kdo má rád legraci!

Péťa86
13.02.2023 3 z 5

Jako celek hodnotím spíše jako průměr. Musím však uznat, že u některých příběhů jsem se fakt nasmála a to hlavně díky své velké představivosti.

anetka.repova
04.02.2023 3 z 5

Po přečtení některých příspěvků, které autorka inzerovala na instagramu, jsem se tolik nasmála. A tak jsem si sehnala její knihu s tím, že se do knihy musím pustit co nejdříve.

Ve výsledku jsem byla hodně zklamaná. Čekala jsem o dost vtipnější příběhy. Zasmála jsem se u něčeho, ale i jsem si pak říkala, že mi na tom nepřijde zas až tak moc nic vtipného, jak je inzerováno na přední straně. A autorka se už dost opakovala a řešila pořád to, jak nedokáže udržet moč a stolici. Za mě toho tam bylo až příliš. Místy jsme si říkala, ať už je konec. Zřejmě nebudu mít stejný humor jako autorka. Nejspíš skončím u nich a do dalších dílů se nebudu pouštět. Strašně mě to ale mrzí.

Booky84
29.01.2023 2 z 5

Čekala jsem vtipné příběhy, ale bohužel evidentně nejsem ta správná cílová osoba - smích se totiž nedostavil, spíše pocit trapnosti. Prostě neustálý fekální humor, opilectví a blití mě skutečně neoslovilo.

Kleopatra164
30.10.2022 5 z 5

Toto jsem četla, když jsem byla v nemocnici mooooc mě ta smíchobichla pobavila, chechtala jsem se, jak protržená

Ronnie68
09.10.2022 3 z 5

Není. To špatná jednohubka k přečtení... Něco bylo vyloženě vtipné... Ale jinde mi připadalo, že se autorka sama shazovala ... Ale to jen můj názor... Uvidím jaký bude další díl ...

Karimah
07.10.2022 4 z 5

Člověk se u toho docela zasměje, až na ty autorčiny slabé svěrače, po dvacátépáté už to ztrácí vtip.

JardaN261
17.09.2022 5 z 5

Úžasné čtení, brečím smíchy! Mohu jen doporučit všem, kdo si chtějí zvednout náladu, úspěch je předem zaručen. Výborný humor s nádechem brněnského hantecu, který neomrzí. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi humorné příběhy, tady se určitě najde plno z nás...... Dokonce už vyšla i Dvoječka a je snad ještšě lepší!!

DavidŠebesta
17.09.2022 5 z 5

Je to prostě boží doporučuji!!! Po každé když je špatná nálada, stačí přečíst jeden příběh a hned je den krásný!! Knihu čtu pořád dokola a už má i pokračování, které je snad ještě lepší!!

Nicky19

Těžká pecka. Doporučuji!!

Ivka82
25.06.2022 4 z 5

Vcelku jsem se pobavila. Občas toho dosrávání a nablívání už na mě bylo moc, ale třeba historka s husama, u té jsem se opravdu chechtala :)

Pauvka
03.04.2022 4 z 5

Jako dobrá čurina :D prostě nemělo chybu. Nejlepší za mě povídka o porodu :D

Dr.ClasS
08.01.2022 5 z 5

Tato žena dokáže úžasně seřadit písmenka, tak dokonale, že když je čtěte, brečíte smíchy a máte co dělat, abyste u toho dokázali dýchat. Prostě úžasné čtení.

MartinaS483
08.01.2022 5 z 5

Autorka píše "jak jí huba narostla aneb co na srdci, to na jazyku", svérázný humor a příběhy, ve kterých se mnozí najdeme... Prostě pecka!! Určitě doporučuji všem, kdo má rád legraci!

česká literatura autobiografie humoristické příběhy

Camille G
česká