Dělej méně

Dělej méně https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491282/bmid_delej-mene-inW-491282.jpg 4 13 4

Revoluční pojetí ženského time managementu. Pomáhá ženám uvědomit si jejich opravdovou hodnotu. Je návodem, jak se dostat z kolotoče práce-děti-rodina-nemám čas-nestíhám-jsem unavená-musím… do stavu žiji a pracuji v souladu se svou přirozeností, svými touhami a potřebami. Mám harmonické vztahy, finanční svobodu a spokojený život. Naučíte se, jak získat zpět vaše výsostné právo na klid, zdraví a pohodu. Zjistíte, jak pracovat v souladu s vaším tělem a svým tempem ve světě, který nás někdy tlačí do stresu a výkonu na hranici únosnosti. V knize najdete 14 praktických cvičení, jak toho dělat méně. Jak naslouchat svému tělu podle fází měsíce, jak si říct o pomoc, jak komunikovat v partnerství a další užitečné tipy na plánování života i práce.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Uzume (Knihy pro ženy)

Do Less: The Unexpected Strategy for Women to Get More of What They Want in Work and Life , 2019

Veru87
31.01.2024 5 z 5

Kdyby mi někdo řekl, že získám více, když budu dělat méně, před přečtením této knihy, nevěřila bych. Ono to skutečně funguje. Každý se může svobodně rozhodnout, do čeho investuje svůj drahocenný čas i energii a profitovat z toho. V kombinaci s ženskou cykličností to má ještě větší grády. Kniha je za mě must have pro všechny ženy - podnikatelky - což jsme naprosto všechny, protože když neřídíme svůj projekt, tak řídíme minimálně chod naší domácnosti a rodiny.

Anya636
14.11.2023 3 z 5

V knize jsem nic objevneho nenasla. Klasicke poucky, ktere racionalne mysliciho cloveka napadnou.
Pokud uz mate nejake rozvojove knihy za sebou, tak tato je ztratou casu.
Autorciny myslenky by se vesly na jednu A4.

Potolu
06.07.2022 3 z 5

Upřímně jsem čekala něco víc, ale asi je to tim, ze jsem pred nedavnem cetla 7 návyků skutečně efektivnich lidí. Tato kniha je podobna, ale vice zjednodušená a doplněná o kapitolu zenske cyklicnosti a fazi mesice. Jinak na knize nevidim uplne nic moc revolučního, co by se nepsalo v jinych knihach o seberozvoji a co by kazdy z nas sam necitil (srovnani priorit a jejich dulezitost, pozadani o pomoc - delegace ukolu na nekoho jiného, dostatek spanku...). Takze tak...

Maki21
07.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Tato kniha změnila můj pohled na svět, pořád jsem měla pocit že musím udělat vše co se ode mě očekává jinak budu za tu špatnou. Tato kniha vám ukáže jak přehodnotit své hodnoty, jak zlepšit time-management a hlavně že musíte naslouchat svému tělu. Vřele doporučuji všem zaneprázdněným ženám které mají pocit že neustále nestíhají, nebo že by mohli dělat víc.

ženy organizace času rodina vs. kariéra

2021  74%Dělej méně
2014  70%Peníze - milostný příběh