Děkuju

„V jednu chvíli jsem byl král a měl všechno, pak přišla jedna rána za druhou a já o vše důležité přišel,“ říká Tomáš Řepka. Patřilo mi to. Ve své třetí knize vypráví o tom, jak se zvedal a kdo mu pomohl zjistit, co je opravdu podstatné. Novinářka Jana Ciglerová potkala Tomáše v období, kdy napravoval svoje hříchy a stavěl svůj život znovu a jinak. Ve svém vyprávění se vrací k dramatickým momentům, které tak nečekaně ovlivnily jeho další osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356597/big_tomas-repka-dekuju-rc7-356597.jpg 1.939

Kniha Děkuju

kyssling
02.05.2021

Po pravdě není to špatná kniha, taková oddechovka a při čtení musí mít člověk nadhled. Mě překvapilo : "Měl se jmenovat Tomáš, jenže v Itálii se nesmí syn jmenovat jako otec" celkem by mě zajímalo zda to stále platí ...

JuliaX
12.08.2020odpad!

No tak to fakt neni za co :-)))

terka95
29.09.2019

Je to asi od mě "přepálené" dát této knížce 5*, ale skvěle se četla a bavila mě:) vyprávění bylo zajímavé a věřila jsem mu vše, ale samozřejmě je důležitý nějaký nadhled a buhví jak to bylo.. na další knihu se těším a přečtu si ji ráda :)

kilometr
22.03.2019

Kniha za přečtení stojí a všichni ti,co mají za sebou nepovedený vztah,budou často souhlasit s názory pana Řepky.K fotbalu se tu vrací už celkem zbytečně a jako fanoušek Slavie bych jen rád připomenul,že letos tu železnou(?) Spartu a titul uděláme.60%.

lassse
03.08.2018

Myšlenkový průjem Tomáše Řepky. Jediné, co pro mě bylo zajímavé, byl fotbal a ten tam byl málo. Zbytek jen bulvár a sebechvála.

oxiduji
24.04.2018odpad!

Strašné....

MildeZ
18.03.2018

Jak jsem p.Řepku jako hráče zrovna tzv. nemusel, tak po přečtení jeho vydaných knih mu začínám přicházet na chuť. Hodně osobní kniha a celou pravdu zná nejlépe nakonec jen on sám. Nicméně zajímavá sonda do jeho života a člověk si tak začne dávat určité věci z minulosti do souvislostí.