Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali

Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531541/bmid_dejiny-lidskych-pruseru-aneb-co-vse-65c229c6f0730.png 4 167 167

Zábavná procházka nejzajímavějšími průšvihy lidských dějin.

Literatura světová Literatura faktu Historie
Vydáno: audiokniha , Jota

Humans: A Brief History of How We F*cked It All Up , 2018

Interpreti: Borek Kapitančik

Gigy
19.10.2019 4 z 5

Od začátku jsem se skvěle bavila. Autorův styl vyprávění mi sedl, líbila se mi příměs sarkasmu a ironie, nevadilo mi ani občasné používání vulgarismů – všechno jmenované totiž dokreslovalo celkovou atmosféru příběhů. Přiznávám, že jsem občas trochu ztrácela nit, některé příběhy mě bavily víc, jiné mě příliš nezaujaly, ale to je, myslím, u knihy s takto širokým záběrem témat normální.

tereza1198
14.09.2019 4 z 5

Myslím, že některé informace byly trochu bulvárně zveličené, ale fakt jsem se pobavila, občas naštvala a utvrdila jsem se v tom, že lidstvo stojí jako celek za prd - tedy někdy určitě.

encyklopedie
11.06.2019 5 z 5

.....ještě mi zbývá kousek dočíst .....ale už mohu hodnotit .....kdyby mě nic nezaujalo, tak tenhle kousek "přes rakouskou armádu, jež jedné prochlastané noci zaútočila sama na sebe" byl rozhodující.... no a protože tohle je fakt chvílemi "sjezd katastrofických f*ck ups v lidské historii" hodně jsem se bavil .....
.....já bych se s tím moc nemazal a klidně dám svých oblíbených 321%