Dědeček Večerníček

Dědeček Večerníček https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75252/dedecek-vecernicek-75252.jpg 4 44 10

Dědečka Večerníčka možná znáte z televizní obrazovky, kde rozsvěcuje hvězdičky na obloze. Ale i jinak má plno práce v domečku, na zahrádce a se svými zvířátky, o která se stará na dvoře. A právě v této knížce si přečtete o dobrodružstvích, jež dědeček zažil ve svém životě hospodáře od jara až do zimy.

nakavusterezou
25.02.2024 5 z 5

Má oblíbená kniha z dětství. Teď jí čtu synovi a vracím se zpět do dětských let.

Naďa2411
06.12.2023 5 z 5

Pěkné zimní slovenské povídky o dědečkovi Večerníčkovi poslechnuto v aknize.

Lejčís
07.05.2021 5 z 5

jen tři slova: kouzelné, roztomilé a nesmrtelné :)

RyonMathrin
10.07.2018 3 z 5

Postava Dědečka Večerníčka je báječná, pohádky o trochu méně. Četli jsme s dětmi asi před rokem a už si moc nepamatuji, o čem byly. Nebyly vůbec špatné, ale taky žádná extra sláva. Zatím jsme ale po knize znovu nesáhli. Vzhledem k tomu, jak často čteme některé jiné pohádky, je tříhvězdičkové ohodnocení tak akorát. Ale i za to jedno přečtení to stojí, ne že ne.

Annkag
17.05.2018 3 z 5

Četla jsem ji dcerke pred spaním.
Je pre mna tažké hodnotit detskú knižku,pretože mi predza len máme iné nároky a iné očakávanie od kníh.Ale dcérke sa páčila a zamilovala si vdaka nej striedanie ročných období.
Dakujeme krsnej že dala dcérke krásny vianoční darček ktorý nám trocha preslnil dlhé zimné večery.

Lucissia
27.05.2016 4 z 5

Nebylo to nejhorší, pokud na tom bude syn trvat, přečtu i podruhé, ale za mne tedy žádná velká sláva. Ale na druhou stranu, jsou i horší knížky, takže tahle je průměr.

nakavusterezou
29.03.2016 5 z 5

Nebudu hodnotit hvězdičkami, pouze slovy.
Knihu jsem četla díky čtenářské výzvě (oblíbená kniha v dětství). Bylo prima si opět připomenout dětství. Ale bohužel kniha mně již v tomto věku nebavila, spíše nudila.
Rozhodně ji přečtu svým budoucím dětem :)

zuzi1162
07.10.2015 5 z 5

Dcěři se to líbilo. Četly jsme to několikrát, ale některé věci mi tam na děti přijdou příliš abstraktní, ale možná je to věkem. Dceři jsou teprve čtyři, možná až bude starší, tak se mi to tak jevit nebude.

Byxy123
20.02.2013 5 z 5

Tuto knížku jsem ráda četla jako malá a když se chci odreagovat, tak po ní sáhnu. Mému bratranci a sestřenici se také moc líbí, takže myslím, že Dědeček bude v poličkách ještě další generace. :)

Kate.S
02.02.2013 5 z 5

Jako malé se mi knížka moc líbila a dědečka jsem měla moc ráda.