Děcka, valíme do nebe!

Děcka, valíme do nebe! https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319716/bmid_decka-valime-do-nebe-8F3-319716.jpg 5 16 5

Ve víře, že Bůh proměňuje vše smutné a těžké v radost a dobro, vychází (v den Robertových narozenin) kniha DĚCKA, VALÍME DO NEBE!. P. Mgr. Robert Maria Mayer OFMConv. nečekaně zemřel v únoru 2016. Nadšeně šířil zprávu o Boží dobrotě, lásce a milosrdenství k člověku. Do srdcí lidí se zapsal jako radostný a pokorný kněz s velkým darem duchovního otcovství. Deník z paraguayských misií, vzpomínky, přednášky, životopis, svědectví známých…... celý text

Vydáno: , Flétna

Kopretina
15.06.2019 5 z 5

Inspirující kniha o knězi, který byl především člověkem, knězem na svém místě a citlivým na potřeby lidí kolem sebe. Kéž bychom takové nacházeli často, kéž bychom se svým životem k němu přiblížili.

Jana512
12.01.2019 5 z 5

Za tuto vzpomínkovou knihu na oblíbeného kněze, Roberta Maria Mayera OFM Conv., který působil na Moravě a tragicky zahynul, jsem moc vděčná těm, kteří se rozhodli, že na jeho památku sestaví dílko, ve kterém zachytili jeho život. Kniha, bohatě doprovázena fotografiemi, nám nabízí poznat člověka, který se snažil mít rád a pomáhal lidem, kde mohl. Ti, kteří se s ním stýkali, často slyšeli jeho výzvu: "Děcka, valíme do nebe!" Ať i nám se tato výzva blízká!

Heyhey
22.06.2017 5 z 5

Tato vzpomínková kniha mě velmi oslovila. Povedla se a je velmi inspirujícím svědectvím.

martunka
04.02.2017 5 z 5

Děkuji za tuhle knihu. Přiblížila mi člověka, který mě velmi zasáhl, i když jsme se setkali jen jednou. Pro mě to bylo zásadní setkání a nikdy na něj nezapomenu. Díky otče Roberte.

lidunka1
01.12.2016 5 z 5

Knížka je obrovským svědectvím o člověku, který se zamiloval do Boha a do lidí. Obsahuje mnoho krásných a výmluvných fotografií. Inspirovala mě.

Autorovy knížky

Robert Maria Mayer
česká, 1974 - 2016
2016  94%Děcka, valíme do nebe!