Dcera vyděrače

Dcera vyděrače https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493372/bmid_dcera-vyderace-oN8-493372.jpg 4 6 1

Talentovaná absolventka módního návrhářství Adelaide chce dokázat, že není jen rozmazlená dědička módního impéria. Má plán na uspořádání velké charitativní módní přehlídky, ale k tomu potřebuje pomoc pohledného Michaela Reynoldse, své dětské lásky a také bratrova nejlepšího přítele. Jenže když se její tajná láska přetaví v utajovaný milostný poměr, Adelaide si uvědomí, že celá ta situace může definitivně zhatit všechny její plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Harlequin

Secret Crush Seduction , 2020

Jita160
18.10.2022 3 z 5

Nejdřív musí upřesnit že popis který je uvedený pod knížkou nepatří k této harlequince,ale k úplně jiné.
Dala jsem si práci a našla ten pravý:

Miliardář Cain Farrell se na pohřbu svého otce setkal na zahradě svého domu s neznámou mladou ženou, která ho okouzlila svým vtipem, sebeironií a schopností vcítit se do jeho pocitů. O to větší pak bylo jeho zklamání, když se dozvěděl, že žena, o které se mu v noci zdávalo, je dcerou vyděrače, který se kvůli moci a penězům neštítí ničeho.
Dokáže Cain vidět Devon takovou, jaká doopravdy je? Nezahodí šanci na lásku a společné štěstí?

Krásný příběh na pár hodin.
Je o bohatství a o ještě větším mamonu získat co nejvíc.
Je o nenávisti a zlobě.
A pak samozřejmě jak už to u těchto příběhů bývá o velké touze,vášní odpuštění a o lásce.

harlekýnky

Naima Simone