Batman/Huntress: Volání po krvi

BATMAN/HUNTRESS: VOLÁNÍ PO KRVI Původně vycházelo od června do listopadu 2000 jako Batman/Huntress: Volání po krvi #1-6. Je krátce po skončení gothamské události "Země nikoho". Kdosi jde Huntress po krku a touha po pomstě ji dál žene k sebezničení. Co její posedlost pohání? Jak mohla z nevinné dívky Heleny Bertinelliové vyrůst Huntress? Pokud to muž jménem Question nezjistí, nejspíš ji nedokáže udržet naživu. Ale i když se mu povede získat její důvěru, je to asi tak všechno, čeho může dosáhnout. Jedině sama Huntress se může rozhodnout, kudy se hodlá vydat - zda po cestě spravedlnosti, nebo pomsty. DC SUPER STARS #17 Původně vyšlo v prosinci 1977 Helena Waynová, dcera Bruce Wayna a Seliny Kyle-Waynové, pronásledovaná zármutkem a touhou po pomstě, se rozhodne stát bojovnicí proti zločinu v Gothamu, hrdinkou Huntress....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422442/batman-huntress-volani-po-krvi-TF7-422442.jpg 4.45

DC komiksový komplet 73.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno · Eaglemoss Collections

Batman/Huntress: Cry For Blood

Kniha Batman/Huntress: Volání po krvi

hroubek

Mám rád, když se DCKK věnuje méně známým hrdinům. Rozšiřuje to obzory a mnohem lépe u toho funguje moment překvapení. A to se zde povedlo. Příběh o Huntress je velmi dobrý a určitě si při jeho čtení vzpomenete i na jiné díla(Kmotr, Dlouhý Halloween) a nebo jiné autory jako je Ed Brubaker či Darwyn Cooke. Autor Greg Rucka odvádí parádní práci. Je silný ve vyprávění, parádně používá flashbacky, a má velmi zajímavou hrdinku. Sedli mě vedlejší postavy a jejich linky. Dost jsem ocenil, že Batman a jeho rodina nemá tolik prostoru a příběh se primárně soustředí na Huntress. Já jsem s komiksem hodně spokojený a jako seznámení s Huntress komiks funguje na jedničku.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

komiksy superhrdinové DC Comics Batman

Autoři knihy