Dave Barry v kyberprostoru

Dave Barry v kyberprostoru https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87329/dave-barry-v-kyberpr-87329.jpg 4 19 4

S úsměvem a nadhledem líčí autor své trampoty s počítači. Jeho zápolení s instalací programů, textovými editory, internetem či marná snaha pochopit některé funkce počítače nebo dokonce počítač koupit a dát jej dohromady pobaví jistě nejen odborníky.

Literatura světová
Vydáno: , Talpress

In Cyberspace , 1996

james008
16.09.2019 4 z 5

Jelikož mám plízko k IT, měla tato kniha pro mne kromě základního, ještě dodatečný humorný bonus. Skvělé.

Aliii
31.08.2012 5 z 5

Knížka mě moc pobavila, i když Windows 95 už dávno nerozčilují jejich uživatele, protože přešli na novější verze. V mnohých případech jsem nostalgicky a s úsměvem na tváři zavzpomínala na vlastní potyčky s počítači :-)

Honey0105
19.09.2011 3 z 5

A další knížka od Barryho, která mi nemohla uniknout. Moc jsem se na ní těšila a asi až přespříliš. Smála jsem se stejně a vlastně to bylo fajn počtení. Na druhou stranu asi zatím nejslabší kousek. Aspoň pro mě. Přeci jen.. Čtení o počítačích. To mě asi trochu nebavilo. Ale stejně velká legrace.

akina
04.09.2011 4 z 5

Dave Barry opět nezklamal, ačkoliv je kniha již poměrně stará a v kyberprostoru nastaly ohromné změny, je aplikovatelná na jakoukoliv dobu a vlastně i na jakoukoli činnost. Hodnocení 4 z 5 dávám jen proto, že se mi nedostala do ruky v roce 2000, takže již nemohu zanadávat na vzpomínané Windows 95, ale z nových Windows mám pocity vcelku stejné :-D.