Star Wars: Vader / Stíny a tajemství

Star Wars: Vader / Stíny a tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390714/bmid_star-wars-vader-Xch-390714.jpg 4 101 23

Star Wars - Darth Vader série

Star Wars (2015) série

2. díl

Star Wars - Vader, Stíny a tajemství. Darth Vader, vykonavatel císařovy vůle, věrně slouží svému pánu. Potom však dojde k nečekanému útoku rebelů, kteří zasadí osudový úder Hvězdě smrti, mocné zbrani, na kterou císař nejvíce spoléhá. Hrozí, že galaxie se propadne do chaosu. Vader, osobně zodpovědný za tuto katastrofu, klesl v císařových očích a odvetou proti rebelům je pověřen velkogenerál Tagge. Nikdo však netuší, že i Vader má své záměry. K jejich naplnění však potřebuje vlastní soukromou jednotku, a tak se obrátí na svéráznou archeoložku, doktorku Aphru, a vydá se s ní znovu na planetu Geonosis.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars - Darth Vader: Vader, Shadows and Secrets , 2016

Pazďa
02.01.2019 3 z 5

Jsem rád že po zrušení Star Wars magazínu se budou komiksy z tohoto vesmíru dál držet na českých trzích v knižní podobě, a i když první svazek Vadera není průlomového a kresba neoslní, ale také neurazí, děj příjemně utíká a kniha poskytuje příjemnou zábavu na jednu až dvě hodinky.

Harry_
31.12.2018 4 z 5

Převést film typu Star Wars, plného zvláštních a dynamických efektů, do komixu je výzva, ale tady se to docela podařilo. Kniha doplňuje vyprávění filmů o nový, jiný příběh oblíbené záporné postavy.
Poznámka: V originále vyšlo ve dvou svazcích, česky je to jedna kniha. Příběh má další 2 pokračování.

KubaHanzelin
26.12.2018 5 z 5

Další komiksy s Vaderem v ČR prosím!