Darcy Burdocková

Darcy Burdocková https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220279/mid_darcy-burdockova-B2E-220279.jpg 4 16 4

Darcy Burdocková série

Darcy Burdocková, desetiletá hrdinka půvabné a mimořádně svěží knížky Laury Dockrillové, se v mnohém podobá své stvořitelce. S okouzlením a nekonečnou představivostí objevuje svět kolem sebe, v každodenní všednosti nachází výjimečnost. Než dočtete poslední stránku jejího vyprávění, s úžasem zjistíte, že svět je báječné místo k životu hýřící pestrými barvami. Darcy je neobyčejná holčička, jakých po světě mnoho nechodí: miluje chobotnice a pavouky, zato nenávidí mořské racky – zvlášť od té doby, co jí jeden ukradl zmrzlinu! Nesnáší nakupování oblečení. Školu jakžtakž snese, i když je to trochu nuda. Má ochočenou ovečku (utíkat s ní z domova ale nebyl zrovna nejlepší nápad), mladší sestru a malého brášku, kterého s chutí převléká za holku. A pozor: Darcy se namouduši nikdy do nikoho nezamiluje! Nechce totiž mít zlomené srdce jako sestra jejího nejlepšího kamaráda Willa...... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Darcy Burdock , 2013

MarMarMar007
30.11.2018 4 z 5

Darcy Burdocková je holka, která má dost problémů a jako domácího mazlíčka má ovečku, je trochu bláznivá, ale určitě se Vám zalíbí. Doporučuju všem holkám od jednoho měsíce do 1552 let.

ElliMuffin
27.02.2018 4 z 5

Zábavná kniha pro mladé čtenáře! Kniha je čtivá a neni složitá :)

zuzi509
15.07.2016 5 z 5

Nádherná veselá kniha s krásným příběhem a se super Darcy která má velice bujnou představivost.

( Popravdě jsem úplně stejná jako Darcy akorát nesnáším malou havěť. Jo a mám moc ráda Lambětku)

kajčamach
05.01.2016 5 z 5

Tahle knížka byla úchvatná, měla jsem ji přečtenou jen za tři dny. Je to velmi veselá i srandovní kniha. Urči tě bych ji doporučila všem čtenářům starším 9 let.

2014  76%Darcy Burdocková
2015  93%Už jsem tady zas!

Kniha Darcy Burdocková je v