Dar na rozloučenou

Dar na rozloučenou https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141638/dar-na-rozloucenou-141638.jpg 3 5 2

Hlavním hrdinou thrilleru odehrávajícího se v Izraeli, na Kubě i na Floridě, je právník, který pátrá po minulosti otce záhadného cizince. Na pozadí historických událostí - druhé světové války, revoluce na Kubě - se odehrává spletitý příběh dobrodruha Abrahama Morena, který odchází jako mladík z vesnice v horní Galileji, aby se na Floridě spojil s podnikateli, pohybujícími se na hranici zákona a skončil svůj bouřlivý život, ve kterém významnou roli hrály ženy, za nejasných okolností na Kubě. V průběhu právníkova pátrání vycházejí postupně najevo překvapivé skutečnosti, které změní životy všech.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Slovanský dům (Praha)

The Parting Gift , 2000

Poeta.kno
19.02.2018 3 z 5

Příběh mi vůbec nepřijde jako thriller. Hlavní pointa mi došla někdy v první pětině knihy. Ikdyž jsem čtení chtěl v půlce knihy vzdát, tak jsem vydržel a knihu dočetl.

elli09
18.12.2012 3 z 5

Nevýrazný príbeh, v ktorom čitateľ pochopil o čo ide hneď na začiatku i keď sám hlavný hrdina to nechápe a ani nechce pochopiť.

Izrael

Autorovy knížky