Dámská jízda

Dámská jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41456/damska-jizda-41456.jpg 4 17 2

Jedna noc, osm žen, žádné děti, žádné zábrany. Co se může stát, když si osm velmi rozdílných žen uspořádá přepychový večírek bez manželů, bez dětí a se spoustou alkoholu? Odhalují se tajemství, přátelství procházejí zkouškou, mluví se o všem od péče o zevnějšek po nejintimnější představy a strach - a o zdánlivě nesplnitelném úkolu rozhodnout se, co sakra pokaždé udělat k večeři. Mateřské tajnosti vycházejí z důvěrných rozhovorů se skutečnými ženami, které spojuje jen to, že jsou matkami, a odhalují nepsaný a nevyslovený klíč k dokonalému mateřství a syrovou pravdu o rodičovství. Tato zábavná, zamyšlení budící oslava krásy a složitosti přátelství, v němž se ženy podporují i zrazují, nenechává stranou žádné tabu. Ale pozor, možná se zde najdete i vy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Secret mothers’ business

Lutzka
20.07.2019 4 z 5

Doporucuji vsem matkam, ktere vnimaji materstvi jako vycerpavajici vyzvu - nejsme v tom samy :-) Kniha otevira spoustu bolestnych temat a dilemat matek. Obesla bych se v knize bez popisnych jidelnich pasazi, ale jinak knihu doporucuji.

hanča34
25.09.2015 3 z 5

Přestože mám knihu na dovolené jako oddychovku, nemůžu se začíst. Srdce na háčku bylo lepší.

Joanne Fedler
australská, 1967