Ďalšia, prosím

Ďalšia, prosím https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262253/mid_dalsia-prosim-262253.jpg 3 7 4

Ženy mu platili za spoločnosť, až stratil schopnosť naozaj milovať. Skutočný príbeh o Slovákovi, ktorý robil luxusného spoločníka rozmaznaným bohatým paničkám, za čo im ich manželia štedro platili. Prečítajte si príbeh, ktorý vás posadí do kresla a otvorí vám ústa dokorán. Lebo áno, aj toto sa deje. Častokrát bližšie, než by ste si možno mysleli.... celý text

Sixtínka
15.12.2023 1 z 5

Mňa to teda vôbec nezaujalo.

Vknihách
23.11.2021 2 z 5

Uf! Skutočné príbehy mám rada. No pri tejto knihe som na to úplne zabudla. Až v 3\4 som si to MUSELA pripomenúť. Prečo? Absolútne nechápem človeka, ktorý si myslí, že je jeho život natoľko zaujímavý, že sa o ňom musí napísať kniha. Áno,aj veľa "nudných" ľudí napísalo knihu(alebo ju napísal niekto,kto vie písať)... No chlap, ktorý si založí eskortnú službu,je absolútne neempatické, sebecký, bezohľadný, hlúpy,ale pekný a detinsky si hovorí Stenly(lebo to znie oveľa lepšie ako Stano :\ )si knihu naozaj,ale naozaj nezaslúži! A takisto nechápem hodnotenia na Martinuse-z 18 hodnotení má až 9 z nich 5*o_o Ja som ZA podporu SK autorov,tak isto nie som náročný čitateľ,ale hlavný hrdina je v prvom rade chrapúň...Nech si takých behá po svete koľko chce,ale prosím, pokiaľ nedaruje obličku alebo celý zárobok z eskortu niekomu,kto to skutočne potrebuje, nepíšte o nich… Autorkina snaha vydolovať zo sebca aspoň kúsok citu,zlyhala. Prečo? Na obálke je vo zvýraznenom krúžku veta-asi aby nalákala čitateľov-"Ženy mu platili za spoločnosť, až stratil schopnosť naozaj milovať"... podľa mňa tú schopnosť stratil už v puberte. Taktiež úvod do knihy bol asi zbytočný, keďže rodiaca sa láska zanikla preto,aby sme si skočili do minulosti a dozvedeli sa o Stanovej kariére luxusného spoločníka. O slečne, ktorú zachránil od žiarlivca sme viac nepočuli\ nečítali. No a samotný záver bol o obete(???)Stana X( Nie,bez obáv, obličku nedaroval,na to sa ľúbil až príliš. Čo viac dodať? Ak čakáte detaily a kopu sexu vďaka kariére hlavného hrdinu,zabudnite. Pár scénok bez iskry, zodratý penis a pohlavná choroba je maximum, čo vám kniha môže ponúknuť. Autorka pritom nepíše zle-zlý je len príbeh, ktorý si, žiaľ,nevymyslela.

Jurajovamaka
19.03.2021 1 z 5

Nezaujala ma...

Ms.Iris
22.06.2017 5 z 5

Kniha sa čítala priam sama, ľahko a skvele napísané, zaujímavo a hlavne vtipne :-) nevšedný pribeh, ktorému nemám čo vytknúť. Mne osobne sa kniha páčila ;-)

Evelin Červienková
slovenská, 1990